فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

جذابیت عشق

344000 ریال
موجودی
نویسنده: تورج زاهدی
ناشر: نیستان
موضوع: رمان ایرانی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 727
وزن: 641گرم
شابک: 9789643377021

جذابیت عشق رمانی است با موضوع زندگی روشنفکران ایرانی پس از انقلاب اسلامی که از این حیث اثری بدیع و جسورانه به نظر می رسد.

ناشر این اثر در بخشی از مقدمه خود بر این کتاب درباره اهمیت این رمان می نویسد:
«پس از پیروزی انقلاب اسلامی رمانی با عنوان ثریا در اغما اثر اسماعیل فصیح منتشر می شود که تعدادی از شخصیت های آن را روشنفکران ایرانی شکل می دادند که پس از پیروزی انقلاب اسلامی از ایران رفته بودند. پس از آن نیز هوشنگ گلشیری در رمان «آینه های در دار» بار دیگر موضوع روشنفکران ایرانی را از زاویه دید مهاجران مورد توجه قرار می دهد و سراغ روشنفکران ایرانی مهاجرت کرده آلمان می رود و البته راوی داستان نیز خود در زمره آنها نیست. دو رمان «آواز کشتگان» و «چاه به چاه» اثر رضا براهنی نیز در زمره رمان های سیاسی پلیسی طبقه بندی شده و مستقیما به سراغ روشنفکران نمی رود، بر همین مبنا باید جذابیت عشق را نخستین رمانی بدانیم که به طور مستقیم به زندگی روشنفکران ایران وارد شده است.»

داستان «جذابیت عشق» با روایتی از زندگی یک روزنامه نگار شروع می شود. روزنامه نگاری که از سویی غرق در جذابیت یک داستان و تقلای درونی برای انتشار آن است و از سوی دیگر متوجه می شود که فردی ناشناس در صدد کسب اطلاع از وضعیت وی در محل کارش است. تداخل داستانی که در اختیار روزنامه نگار قرار گرفته است با داستانی که در زندگی وی در حال شکل گیری است نخستین تعلیق این رمان است که مخاطب را با خود همراه می کند.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top