کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات 02166453744 - 02166456295

دکتر بکتاش

340000 ریال
موجودی
نویسنده : علی محمد افغانی
ناشر: نگاه
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 538
اندازه كتاب: رقعی گالینگور
سال انتشار: 1396
دوره چاپ: 8
مقدار:
از شك تا يقين، راه درازي است كه اگر علاقه يا انگيزه خاصي دست‌اندر كار نباشد، هر تازه آمده ناتواني قادر به طي آن نيست. دكتر دير‌باورانه ،‌ولي با خوش قلبي در چهره گوينده اين كلمات، آقاي ناصرزاده، خيره مانده بود. افكار ابر‌گونه مبهمي در پس پرده مغزش ميگذشت. آن قدرها دور نبود كه مرد در گفته‌هاي خود راست ميگفت. منتها كمي غلوميكرد. 
در دنيا آدم‌هاي خوش‌نيت و به اصطلاح با صفايي كه براي دوستان و همكاران و بطور كلي اطرافيان خود هميشه منشا خير و بركت بوده‌اند، كم پيدا نميشود. اينقدر كه بد روي زمين هست، در هر زمان، دو اينقدر خوب پيدا ميشود. خوبي و خير يك دشمن دارد و آن بدي است. ولي بدي دو دشمن دارد: خوبي و خود بدي...»

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 02166453744 -

09129452845

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top