فروش ویژه پاییزه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

فروش ویژه آبان ماه با 22 درصد تخفیف

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است.

 

تلفن 02166456295

همیشه بهانه ای هست

187200 ریال
موجودی
نويسنده: زهرا تندكي
موضوع: رمان ايراني
ناشر: پرسمان
قطع: رقعي
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 1
تاريخ ورود: 1395/07/04
تعداد كل صفحات : 464
نوع جلد: شوميز
شابك: 9786001871870

...راه دراز شده بود... انگار همه ­ی خیابان شده بود چشم و چشم از او برنمی­داشت... پارگی کنار لبش را لمس کرد... از لمسش هم دهانش درد گرفت هم دردی در جانش افتاد... آهی کشید و به زندگی زناشویی فکر کرد که حدود ده سال از آن می­گذشت... و به زندگی زناشویی بی­پایانی که باید از این پس با سعید می­گذراند... به سرزنش­هایی که می­توانست به مدت سی چهل سال آینده با او همراه شود... به سرزنش­ها و توهین­ها و سخت­گیری­های بی­انتهای همسفری که مثل سنگ، سخت و دردآور بود... به سنگ ­هایی که می­توانستند یک چاه را هم خشک کنند... به جمله ای که تازه­گی­ها تمام فکرش را پر­کرده بود: یه پایان تلخ خیلی بهتره تا یه تلخی بی­پایان...
"کم آوردم... اتفاقات این چند وقته خارج از توان و تحمل منه... دیگه نمی­تونم... همیشه سایه­ی گذشته روی زندگی آدم سنگینی می­کنه...کی می­گه گذشته­ ها گذشته... گوینده­ ی این جمله یا شوخی کرده یا احمق بوده... گذشته همیشه با آدمه... کنار آدم نفس می­کشه... گاهی خیره می­شه توی چشمات و با زبون بی­زبونی بهت می­گه که من هستم... درست کنار تو... درست کنار الآن و فردای تو... یادم باشه این جمله­ها رو یه جایی بنویسم... یه جایی...که سعید نتونه پیداش کنه و..."
آفتاب که رنگ و رویش را تابستان گذشته حسابی برده بود، خودش را پهن کرده بود روی تابلوی بی­رنگ و روی مدرسه... مدرسه­ی­ دخترانه­ی ارغوان... و درست روی کلمه­ی ارغوان کمی پررنگ­تر شده بود. نسیمی که با خودش بوی پاییز را داشت، به صورتش نزدیک شد و از کنارش عبور کرد. به آن سوی خیابان رسید، درخت­ها را تکانی داد و برگ­هایشان را به رقص در­آورد. دستش آن قدر قدرت نداشت که درخت­های تبریزی را... فقط توانست سرشاخه­هایشان را نوازشی کند و برود... لبه­ی چادرش را که باد به بازی گرفته بود، به دست گرفت و به ساعت مچی­اش نگاهی انداخت. چند دقیقه­ای زود آمده بود و هنوز زنگ مدرسه نخورده بود. بی­هوا پا به داخل حیاط گذاشت و دیوار­های مدرسه را تماشا کرد.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه پاییزه 

 

تخفیف 22 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top