فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

همیشه بهانه ای هست

192000 ریال
موجودی
نويسنده: زهرا تندكي
موضوع: رمان ايراني
ناشر: پرسمان
قطع: رقعي
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 1
تاريخ ورود: 1395/07/04
تعداد كل صفحات : 464
نوع جلد: شوميز
شابك: 9786001871870

...راه دراز شده بود... انگار همه ­ی خیابان شده بود چشم و چشم از او برنمی­داشت... پارگی کنار لبش را لمس کرد... از لمسش هم دهانش درد گرفت هم دردی در جانش افتاد... آهی کشید و به زندگی زناشویی فکر کرد که حدود ده سال از آن می­گذشت... و به زندگی زناشویی بی­پایانی که باید از این پس با سعید می­گذراند... به سرزنش­هایی که می­توانست به مدت سی چهل سال آینده با او همراه شود... به سرزنش­ها و توهین­ها و سخت­گیری­های بی­انتهای همسفری که مثل سنگ، سخت و دردآور بود... به سنگ ­هایی که می­توانستند یک چاه را هم خشک کنند... به جمله ای که تازه­گی­ها تمام فکرش را پر­کرده بود: یه پایان تلخ خیلی بهتره تا یه تلخی بی­پایان...
"کم آوردم... اتفاقات این چند وقته خارج از توان و تحمل منه... دیگه نمی­تونم... همیشه سایه­ی گذشته روی زندگی آدم سنگینی می­کنه...کی می­گه گذشته­ ها گذشته... گوینده­ ی این جمله یا شوخی کرده یا احمق بوده... گذشته همیشه با آدمه... کنار آدم نفس می­کشه... گاهی خیره می­شه توی چشمات و با زبون بی­زبونی بهت می­گه که من هستم... درست کنار تو... درست کنار الآن و فردای تو... یادم باشه این جمله­ها رو یه جایی بنویسم... یه جایی...که سعید نتونه پیداش کنه و..."
آفتاب که رنگ و رویش را تابستان گذشته حسابی برده بود، خودش را پهن کرده بود روی تابلوی بی­رنگ و روی مدرسه... مدرسه­ی­ دخترانه­ی ارغوان... و درست روی کلمه­ی ارغوان کمی پررنگ­تر شده بود. نسیمی که با خودش بوی پاییز را داشت، به صورتش نزدیک شد و از کنارش عبور کرد. به آن سوی خیابان رسید، درخت­ها را تکانی داد و برگ­هایشان را به رقص در­آورد. دستش آن قدر قدرت نداشت که درخت­های تبریزی را... فقط توانست سرشاخه­هایشان را نوازشی کند و برود... لبه­ی چادرش را که باد به بازی گرفته بود، به دست گرفت و به ساعت مچی­اش نگاهی انداخت. چند دقیقه­ای زود آمده بود و هنوز زنگ مدرسه نخورده بود. بی­هوا پا به داخل حیاط گذاشت و دیوار­های مدرسه را تماشا کرد.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top