کتاب شرق

تخفیف ها ادامه دارد

تخفیف ویژه پاییزی تا پایان آبان ماه در کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 17 درصد تخفیف عرضه شده است .

تلفن سفارشات و پیگیری : 02166456295

ابرهای دانیال

373500 ریال
موجودی
نویسنده: بختیار علی
مترجم: مهری برهون
ناشر: افراز
موضوع: رمان خارجی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 512
وزن: 577گرم
شابک: 9786003262317
مقدار:
 
 این هشتمین کتاب بختیار علی است که توسط انتشارات افراز با اجازه خود نویسنده و کپی‌رایت مستقیم و با ترجمه مهری برهون منتشر و روانه بازار کتاب خواهد شد.
این بار بختیار علی نویسنده رمان تحسین‌شده «آخرین انار دنیا»، با نوشتن رمان فلسفی-روان‌شناختی زندگی امروز ما را روایت کرده است. روایت ترس و اضطراب و وحشت شناوری که در فضای زندگی‌مان وجود دارد، از طریق خواب و کابوس افراد نمود عینی پیدا می‌کند و در تلفیق شوم و نامیمونی با اهداف سودجویانه رهبران سیاسی منجر به جنگ و جنون می‌شود. جنونی که اپیدمی شده و انسان را گرگ می‌کند... در چکاچاک تیغ و چاقوهایی که برمی‌کشند، در میان انبوه ماسک‌هایی که بر چهره‌ها می‌گذارند و در استحاله باورنکردنی افراد، قهرمان یا قهرمانانی را می‌بینیم که با عبور از این دنیای پر خون و خیانت و تضاد و تزویر رهایی و رشد انسان را دوباره معنی می‌کنند.
در بخشی از این رمان آمده است: «آن‌چه مرا وادار می‌کرد تا حد مرگ فریاد بزنم و گریه‌کنم، ابعاد وحشتناک چرخ جنون و دیوانگی بود، که همه را در درون خود می‌بلعید. دیوانگی... دیوانگی... دیوانگی همه‌جا بود، در همه مردم، در همه‌چیز... همان دیوانگی که در همه‌جا نفوذ می‌کرد و چنان قدرتمند بود که جز گریه کردن وسیله‌ دیگری نداشتم تا با آن بجنگم. نزد من گریه کردن هزار بار شرافتندانه‌تر از خیلی کارهای دیگر از جمله نوشتن به دروغ، سیاست به دروغ، اصلاخات مصلحان دروغگو، و از انقلاب انقلابیون ناصادق بود...»
مهری برهون -مترجم رمان- نیز در مقدمه این کتاب نوشته است: «ابرهای دانیال حال هیچ خواننده‌ای را خوش نمی‌کند، او را به سفر رویایی عشق‌های رمانتیک نمی‌برد، باری به هر جهت باعث سپری شدن لحظلات کسالت‌‌بارش نمی‌شود و به هیچ‌کس هیچ وعده‌ی دروغینی نمی‌دهد، بلکه انسان را برمی‌انگیزد تا با خود گلاویز شود، تیغ بردارد و بر پلک‌های بسته‌اش بکشد، به سفری جسورانه و تلخ و تاریک در اعماق روانش برود، و مواجهه‌ی نه‌چندان خوشایندی با کنج و زوایای روح پاره‌پاره و متلاشی خود و ناخودآگاه سرشار از ترس و اضطرابش داشته باشد.»

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

09129452845

کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت

آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

 

همه کتابهای سایت با 17 درصد تخفیف شده است .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

Top