فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

اندوه بلژیک

376000 ریال
موجودی
نویسنده: هوگو کلاوس
مترجم: سامگیس زندی
ناشر: آموت
موضوع: رمان خارجی
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 744
شابک: 9786005941753

این رمان در سال 1983 منتشر شد و بلافاصله بعد از انتشار در ردیف پرفروش‌‌ترین رمان‌های آلمان، هلند و بلژیک قرار گرفت. رمان مطرح کلاوس در سال 2008، پس از مرگ وی نیز بار دیگر به جمع کتاب‌های پرفروش اروپا پیوست. منتقدان ادبی اروپا، رمان «اندوه بلژیک» را یکی از شاهکارهای ادبی، تاریخی قلمداد کرده‌اند که در کنار آثار کلاسیک ادبیات داستانی جهان ماندگار خواهد شد.
«اندوه بلژیک» رمانی است با موضوعات متعددی از جمله تاریخی، خانوادگی و رشد و کمال. راوی داستان، پسری 11 ساله با ویژگی‌های هوگوکلاوس در سنین نوجوانی است. او خاطراتش را از یک سال پیش از آغاز جنگ جهانی دوم، تا دو سال پس از پایان جنگ حکایت می‌کند و در خلال داستان، وقایع سیاسی و اجتماعی سال‌های جنگ در بلژیک، به ویژه در منطقه فلاندر نقل می‌شود.
این رمان فقط خاطره‌نویسی ساده یک نوجوان نیست و خاطرات تاریخی و سیاسی جامعه‌ فلاندری بلژیک در سال‌های 1939 تا 1947 در آن روایت می‌‎شود؛ روزگاری که بلژیک به دست نازی‌های آلمانی اشغال شده و در داستان نیرنگ‌ها و تظاهر به دینداری و میهن‌پرستی، خیانت‌های بلژیکی‌ها و همدستی‌های افراد خانواده راوی داستان با نیروهای نازی‌ اشغال شده روایت می‌شود.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top