فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

تکه ای از زمین

160000 ریال
موجودی
نویسنده : الیزابت لرد
مترجم : مهناز باقری
ناشر: امیرکبیر
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 272
اندازه كتاب: رقعی شومیز
سال انتشار: 1390
دوره چاپ: 2
مقدار:

تكه‌اي از زمين بيرون از منزل خانواد? عبودي در شهر رام‌الله فلسطين، يك تانك اسرائيلي خيابان را مسدود كرده است. سربازان مسلح ساكنين شهر را تا دو هفته در خانه‌هايشان حبس كرده‌اند. كريم پسربچ? دوازده ساله‌اي ا‌ست كه حس مي‌كند از وجود چنين شرايطي دارد ديوانه مي‌شود، او نه مي‌تواند با دوستانش فوتبال بازي كند و نه تحمل كارهاي برادر بزرگ‌ترش را در خانه دارد. وقتي حكومت نظامي تمام مي‌شود، كريم و دوستانش كشف هيجان‌انگيزي مي‌كنند، آن‌ها تكه زمين بلااستفاده‌اي را به زمين خوبي براي فوتبال با يك مخفيگاه در آن تبديل مي‌كنند. اما با بازگشت دوبار? سربازهاي مسلح اسرائيلي پناهگاه سرّي آن‌ها تبديل به يك تل? مرگ وحشتناك مي‌شود و... اين داستان ماجراي هيجان‌انگيز پسري معمولي است كه در دنياي كنوني ما زندگي سخت و برخوردهاي غم‌انگيزي را تجربه مي‌كند. همچنين ماجراي پسربچه‌هاي فلسطيني‌اي است كه تحت حكومت اشغالگران نظامي اسرائيل زندگي مي‌كنند. ماجراي آن‌ها تجربه‌اي ويژه، در زمان و مكاني خاص است، اما تمام اشغالگري‌ها خشونت‌آفرين هستند و براي مردمي كه سرزمينشان تحت اشغال است سختي‌هاي بي‌شمار، و براي ارتش اشغالگر نكبت و بدبختي مي‌آورد. پسرهاي ماجراي اين كتاب به خاطر تمام آن‌هايي كه در چنين شرايطي مجبورند زندگي كنند ايستادگي مي‌كنند و با غلبه بر مشكلات غيرعاديشان رشد مي‌كنند و بزرگ مي‌شوند.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top