فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

سن عقل

288000 ریال
موجودی
نویسنده: ژان پل سارتر
مترجم: حسین سلیمانی نژاد
ناشر: چشمه
موضوع: رمان خارجی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1396
نوبت چاپ: 3
تعداد صفحات: 375
وزن: 336گرم
شابک: 9786002295705
مقدار:

انتشار رمان سن عقل ژان پل سارتر عملا عصر جديدي از فعاليت اگزيستانسياليست ها اغاز شد .

عصري كه تا سالها با اقتدار ادامه يافت و نسلي را نه تنها در اروپا كه در دور دست ترين نقاط دستخوش تغييرساخت ... گرچه رمان سن عقل در سال 1944 انتشار يافت اما تاثيرات ان يك سال بعد وهمزمان با پايان جنگ دوم جهاني سريع تر اشكار شد.به هر حال سالهاي پس از جنگ دوم جهاني فضاي خاص خود را داشت و نسل سردرگم ان سالها نياز مبرمي به تعا ريف تازه اي از جهان پيرامون خود داشتند........داستان با خبر ابستني مارسل رفيقه ماتيو قهرمان داستان شروع مي شود و در ادامه ماتيو به دنبال پيدا كردن راهي و پولي براي راحت شدن از شر موجود سومي است كه مي پندارد باعث از بين رفتن ازادي اش مي شود....سه اصل اگزيستانسياليسم مورد بحث سارتر كه بار معنائي خاص خود را داشته و دارد عبارت است از :1-درون گرائي (عمل انتخاب توسط انسان به صورت مستقل انجام گرفته و پايبندي به اينكه انسان هيچ نيست مگر انچه از خود ميسازد )ا2-دلهره (دلهره در مقابل مسئوليت فرد در برابر همه آدميان )ا3-واماندگي (تمام مسئوليت هاي دنيا بر عهده بشر است و نه هيچ كس ديگر . اين واماندگي با دلهره همراه است )اسارتر اگزيستانسياليسم را كوششي براي انصراف بشر از عمل نميداند . او به آدميان اعلام ميدارد كه اميدي جز به عمل خويش نبايد داشت .و آنچه به بشر امكان زندگي ميدهد فقط عمل است .

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top