فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

تخفیف ویژه 22 درصدی بهمن ماه

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده

است.

تلفن 02166456295

قتلگاه

240000 ریال
موجودی
نویسنده: لی چایلد
مترجم: محمد عباس آبادی
ناشر: تندیس
موضوع: رمان خارجی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 534
شابک: 9786001820816

کتاب «قتلگاه» نوشته‌ی «لی چایلد» توسط «محمد عباس‌آبادی» به فارسی برگردانده شده است. این رمان، اولین رمان از مجموعه داستان‌­هایی است که لی چایلد، نویسندة بریتانیایی، آن‌ها را نوشته است. شخصیت اصلی این داستان‌ها، یک پلیس سابق ارتش به نام جک ریچر است. پس از استقبال گسترده‌ی مخاطبان از کتاب اول، داستان‌های دیگر نیز نوشته شد. تا سال ۲۰۱۴ نوزده قسمت از مجموعه‌ی جک ریچر نوشته شده که فروشی بی‌نظیر را به همراه داشته است. این رمان، جایزه‌های بهترین رمان اول از Anthony Award، بهترین رمان اول از Barry Award، و بهترین رمان ترجمه شده از انجمن داستان‌های ماجراجویانه ژاپن را از آن خود کرده است. در بخشی از داستان می‌خوانیم: «ماموری که هفت‌تیر دستش بود دم در ایستاد. در حالت خمیده قرار گرفت و دو دستی اسلحه را به طرف سر من نشانه گرفت. ماموری که شاتگان دستش بود نزدیک شد. هیکل‌های لاغرشان آماده و ورزیده نشان می‌داد و حرکاتشان تمرین‌شده بود. ماموری که هفت‌تیر داشت می‌توانست تمام سالن را با کمی دقت پوشش بدهد. شاتگانی که در فاصله نزدیک قرار داشت می‌توانست مرا روی پنجره پخش کند. اگر جای این دو برعکس بود اشتباه می‌شد. هفت‌تیر ممکن بود هنگام درگیری نزدیک تیرش خطا برود و شلیک شاتگان از فاصله دم در می‌توانست مامور بازداشت و پیرمرد میز عقبی و مرا با هم بکشد. شکی در آن نبود. تا اینجای کار درست پیش رفته بودند. در این مسئله هم تردیدی وجود نداشت که برتری با آن‌هاست. فضای کوچک بین میزها مرا گیر انداخته بود. محصورتر از آن بودم که بتوانم کاری بکنم. دست‌هایم را روی میز از هم باز کردم. شاتگان داشت نزدیک می‌شد.» رمان قتلگاه از سوی انتشارات «کتابسرای تندیس» منتشر شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 22 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top