0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

مگسها

نویسنده : ماریانو آسوئلا
مترجم : درساهاکیان
ناشر: نشرنو
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 139
اندازه كتاب: رقعی شومیز
سال انتشار: 1361
دوره چاپ: 1
کیفیت کتاب : عالی - کمیاب یا دست د
اشتراک

داستان مگسها از ايستگاه راه آهن مكزيكوسيتي آغاز مي شود جايي كه عده اي از مردم شهر مانند : كارمندان، سياستمداران، افسران ارتش سابق مدرال و.... و خلاصه همه كسانيكه از سر كوته نظري به ژنرال« وي يا » دلبسته بودند، مي كوشند بنگرد تا به تصور خودشان به دست سربازان سرخپوست قبيله « ياكي» كشته نشوند.

اين فراريان ترسان در يك واگن بهداري در قطار حمل احشام جمع مي شوند و آنجا در سراسر شبي هولناك، به رايزني درباره حوادث آينده مي پردازند. آسوئلا ، داستان مگسها را بر اساس واقعيتهاي زنده سالهاي انقلاب نوشته است ، در واقع مي توان گفت اين كتاب صفحاتي از دفتر خاطراتي است كه تحت تاثير رويدادهاي واقعي نوشته شده است .

در اين كتاب طنز به كاملترين شكل خود مي رسد،يعني طنز تلخ و گزنده انتقادي - اجتماعي. نويسنده بجاي توصيف نبرد ها در جريان انقلاب ، به نشان دادن اثرات انقلاب بر فرصت طلبان ،ضعفا و ياخته هاي بي ارزش اجتماع و نظامهاي سست اجتماعي اكتفا مي كند .افراد ضعيف النفس دائما در هراس سربازان كارانزا به سر مي برند و در برابر مامورين حكومتي «وي يا» سر تعظيم فرود مي آورند، آنها بي هدف و سوداگرند زماني به دياس، سپس به ماده رو ، بعد به اوئرتا، و سر انجام به« وي يا» خدمت مي كنند.

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا