کتاب شرق

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

  تلفن سفارشات 02166453744 - 02166456295

چمن خونین

150000 ریال
موجودی
نویسنده: آگاتا کریستی
مترجم: بهرام افراسیابی
ناشر: مهرفام
موضوع: رمان خارجی
قطع: پالتوئی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1390
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 351
وزن: 312گرم
شابک: 9789649915470
مقدار:

هیستینگز مرد جذاب و خوش بیان ماجرای اسرار آمیز استایلز، این بار هم روایت داستان را بر عهده دارد. هیستینگز در ابتدای رمان از فرانسه به مقصد لندن برای دیدار دوست عزیزش پوارو در حرکت است که در قطار با دختری پرشرو شور و امروزی برخورد می‌کند و دلباختة او می‌گردد امّا دیدار پوارو واجب‌تر است و او را از این دختر که سیندرلا نام دارد جدا می‌کند.

این رمان از ماجرایی بسیار پیچیده برخوردار است ولی نویسنده تا حد زیادی از عهده خلق آن بر می‌آید و یک اثر جذاب و روان را به خواننده عرضه می‌نماید. از نکات مورد توجه داستان می‌توان به آشنایی هیستینگز و سیندرلا اشاره کرد. شخصیت هیستینگز بر خلاف پوارو که مردی متین، کم سر و صدا و فکور است مردی احساسی، عجول و اهل عمل را به تصویر می‌کشد. هیستینگز در این رمان شخصیت بسیار جا افتاده‌تری را نسبت به ماجرای اسراآمیز در استایلز دارد و این مطلب نمایانگر تصمیم نهایی نویسنده برای خلق شخصیت هیستینگز با این روحیات است. از اینجا است که یک شکاف عمیق میان پوارو و هیستینگز به وجود می‌آید زیرا از این پس هیستینگز به زنان جوان توجه خاصی نشان می‌دهد ولی پوارو در شخصیت قهرمانانة خود کاملاً جا افتاده است و نفس خویش را کاملاً در کنترل دارد.

حوادث رمان کاملاً مشخص و منطقی به نظر می‌رسد و شاید بتوان گفت ضعف بزرگ این رمان نقشة غیر عاقلانه پل رنو است که اگر چه نویسنده خاطر نشان می‌کند که بسیار زیرک بوده ولی به هر حال نقشة بسیار احمقانه‌ای برای حل مشکل خود و خانواده‌اش در پیش می‌گیرد.

جالب‌ترین بخش رمان، مصاف میان پوارو و ژیرو فرانسوی است که همان‌طور که از قبل هم قابل پیش‌بینی است به سود پوارو خاتمه می‌یابد.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس :

 02166456295 - 02166453744

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین

 

و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

Top