فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

کنسرتویی به یاد یک فرشته

120000 ریال
موجودی
نویسنده: اریک امانوئل اشمیت
مترجم : شراره شاکری
ناشر: افراز
موضوع: ادبیات
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
سال چاپ: 1391
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 216

کتاب کنسرتویی به یاد یک فرشته مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه است که در سال ۲۰۱۰ از نویسنده معاصر فرانسوی اریک امانوئل اشمیت منتشر شد.
مقدار:
داستان اول مجموعه، مسموم کننده نام دارد و در مورد پیر زنی است که برای کشتن تمام شوهران خود متهم شده است اما هرگز به دلیل مدارک ناکافی این اتهامات اثبات نشده است. یک روز او عاشق کشیش جوانی می‌شود که به شهر آن‌ها آمده و برای این که بتواند به او نزدیک شود هر روز به کلیسا رفته و نزد کشیش اعتراف می‌کند.
داستان دوم، بازگشت است که در آن ملوانی در حین یک سفر دریایی اخبار ناگواری در مورد مرگ یکی از دخترانش دریافت می‌کند. اما این پیام مشخص نمی‌کند که کدام دختر او مرده است. در ادامه سفر، رابطه ملوان و دخترانش نشان داده می‌شود و ملوان با خود تصور می‌کند کدام دخترش را از دست داده است.
داستان سوم داستانی است که عنوان کتاب هم می‌باشد. کنسرتویی به یاد یک فرشته داستان دو شخصیت در دو زمان متفاوت را تعریف می‌کند یکی چندین سال بعد از اولی. در بخش اول هر دو نوازندگان جوان کنسرت هستند. اکسل، ویولونیست خوش قلب و بی گناهی است که اجراهایش بسیار تاثیر گذار و  دلپذیر است و همین موضوع حسادت پیانیست جوانی به نام کریس را بر می انگیزد. کریس بسیار بلند پرواز است و تکنیک خوبی دارد اما همیشه از اینکه اکسل چگونه در اجراهایش به قطعات موسیقی جان می‌بخشد و چنین با احساس می‌نوازد، تعجب می‌کند و می‌خواهد مثل او شود. اما بعد از حادثه ناگواری که رخ می‌دهد، زندگی هر دو آن‌ها برای همیشه تغییر می‌کند.
آخرین داستان هم عشق در کاخ الیزه نام دارد که در آن بانوی اول فرانسه به همسرش (رئیس جمهور) می گوید که دیگر دوستش ندارد و نقص ها و فسادهای شخصیت او را برایش بازگو می‌کند.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top