کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

تفسير اهل بيت عليه السلام(هيجده جلدي)

4800000 ریال
موجودی
نويسنده : عليرضا برازش
نوبت چاپ : 1
ناشر : انتشارات اميركبير
جلد : گالينگور - وزیری


«تفسير اهل بيت7» در 18 مجلد و 12381 صفحه داراي 27718 حديث عربي ـ فارسي از منابع معتبر شيعي به جامعه‌ي محققان و پژوهشگران و علاقمندان مفاهيم تفسيري از معصومين: ارائه شده است. مقايسه‌ي تعداد احاديث اين اثر با تفاسير «نورالثقلين» و «البرهان» به عنوان غني‌ترين تفاسير روايي شيعي تاكنون، و نيز مقايسه‌ي آيات تفسير نشده در اين سه تفسير، به جامعه‌ي فرهنگي اين بشارت را مي‌دهد كه پس از گذشت سه قرن از تأليف دو تفسير فوق‌الذكر، جهان اسلام صاحب تفسير ارزشمند ديگري شده است كه علاوه بر اينكه آيات كم‌تري در آن بدون تفسير باقي مانده است، احاديث افزون‌تري را نيز مورد استفاده قرار داده و در نهايت روايات را نيز به نحو دقيق‌تر و دسته‌بندي شده‌تري به اجزاء آيه مرتبط ساخته است و در جمع محقّق و خواننده‌ي تفسير را با اطلاعاتي بيشتر و دقّتي افزون‌تر مواجه مي‌سازد. تعداد روايات «تفسير اهل بيت7» را نبايد با جمع روايات دو تفسير فوق‌الذكر و يا جمع روايات كليّه‌ي تفاسير روايي قبل از خود مقايسه نمود، زيرا در بين همين دو تفسير حدود 75% احاديث مشترك است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top