کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

 

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات  02166456295

 

با تبریک فرارسیدن سال نو به اطلاع می رساند کتابهای درخواستی شما کاربران عزیز از پانزدهم فرورین ماه ارسال خواهد .

تفسیر اهل بیت : هجده جلدی

4740000 ریال
موجودی
نويسنده : عليرضا برازش
ناشر: امیرکبیر
نوبت چاپ : 1
جلد : گالينگور
قطع : وزيري
سال انتشار : 1394

«تفسير اهل بيت» در 18 مجلد و 12381 صفحه داراي 27718 حديث عربي ـ فارسي از منابع معتبر شيعي به جامعه‌ي محققان و پژوهشگران و علاقمندان مفاهيم تفسيري از معصومين: ارائه شده است. مقايسه‌ي تعداد احاديث اين اثر با تفاسير «نورالثقلين» و «البرهان» به عنوان غني‌ترين تفاسير روايي شيعي تاكنون، و نيز مقايسه‌ي آيات تفسير نشده در اين سه تفسير، به جامعه‌ي فرهنگي اين بشارت را مي‌دهد كه پس از گذشت سه قرن از تأليف دو تفسير فوق‌الذكر، جهان اسلام صاحب تفسير ارزشمند ديگري شده است كه علاوه بر اينكه آيات كم‌تري در آن بدون تفسير باقي مانده است، احاديث افزون‌تري را نيز مورد استفاده قرار داده و در نهايت روايات را نيز به نحو دقيق‌تر و دسته‌بندي شده‌تري به اجزاء آيه مرتبط ساخته است و در جمع محقّق و خواننده‌ي تفسير را با اطلاعاتي بيشتر و دقّتي افزون‌تر مواجه مي‌سازد. تعداد روايات «تفسير اهل بيت7» را نبايد با جمع روايات دو تفسير فوق‌الذكر و يا جمع روايات كليّه‌ي تفاسير روايي قبل از خود مقايسه نمود، زيرا در بين همين دو تفسير حدود 75% احاديث مشترك است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 09129452845

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top