کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروش ویژه تا پایان اسفندماه

همه کتابهای سایت با 23 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

جامع الاحادیث : حرص

231000 ریال
موجودی
نويسنده : علي رضا برازش
ناشر : امیرکبیر
جلد : گالينگور
قطع : وزيري
نوبت چاپ : 1
سال انتشار : 1395

محتواي كتاب دقيقاً همان است كه از نام كتاب بر مي‌آيد جامع‌الأحاديث يعني مؤلّف در پي آن بوده است همه‌ي روايات پيرامون يك موضوع را از ميان احاديث نقل‌شده در كتب محدّثين و مؤلّفين شيعي استخراج و به نحوي كه مشاهده مي‌كنيد تدوين و تا جزئى‌ترين لايه‌ها، تبويب و فصل‌بندى نموده، به تشنگان معارف اهل بيت عصمت(ع) ارائه كند. هدف از تأليف اين مجموعه، شناساندن معارف ناب اسلامي با برداشت مستقيم از آيات و روايات است. مخاطب اين مجموعه كسى است كه مى‌خواهد و مى‌تواند مستقيماً احاديث اهل بيت(ع) را مطالعه كند. استخراج بيشترين حديث پيرامون يك موضوع و تبويب جزئى، به نحوى است كه حتى مطالعه‌ي فهرست تفصيلى هر جلد از اين مجموعه، خواننده را تا حدود زيادى بيش از آنچه تاكنون درباره‌ي آن موضوع مى‌دانست، با آن آشنا مى‌كند. به‌هرصورت اين مجموعه جز حديث نيست و از آنجا كه مطالعه‌ي احاديث اخلاقي نسبت به احاديث كلامي، فقهى و حتى تاريخى، براى اقشار غير متخصص، سهل‌تر مي‌باشد، در مرحله‌ي اول به موضوعات اخلاقي پرداختيم. مجموعه‌ي حاضر جز از منابع معتبر حديث شيعى استفاده نكرده است، لذا اعتبار آن به اعتبار مآخذى است كه در پايان كتاب در بخش فهرست مآخذ ذكر كرده‌ايم. هر قدر به كافى، من لايحضره ‌الفقيه، تهذيب، استبصار، بحارالأنوار، وسائل‌الشيعه و مستدرك‌الوسائل و وافى اعتماد مى‌كنيد به اين مجموعه اتّكا كنيد.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 23 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top