فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

تخفیف ویژه 22 درصدی بهمن ماه

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

صافیها در عکاسی سیاه و سفید و رنگی

160000 ریال
موجودی
نویسنده: ژان لاموره
مترجم : پیروز سیار
ناشر: سروش
موضوع: عکاسی
قطع: وزیری
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1391
نوبت چاپ: 6
تعداد صفحات: 225

صافیها در عکاسی سیاه و سفید و رنگی، ژان لاموره، ترجمه پیروز، تهران، سروش (انتشارات صداو سیما)، چاپ ششم، 1391. ژان لاموره نويسنده كتاب، نويسنده نام آشنايي در حوزه عكاسي و سينما است كه كتاب‌هاي 250 پاسخ به پرسش‌هاي شما درباره رنگ در عكاسي، پاسخ به پرسش‌هاي شما درباره فيلمسازي سوپر هشت، عكاسي رنگي و عمل عكاسي رنگي از او منتشر شده است. کتاب صافیها اثر دیگر این نویسنده است که مهم ترین امتیاز این کتاب تک موضوعی بودن آن است و در آن اکثر مطالب نظری و عملی درباره صافیها به بحث گذاشته شده است. صافی (معادل فارسی فیلتر) که به آن پالایه هم می گویند، در عکاسی ماده یا اسبابی است که قسمتی از اشعة نور را جذب می کند و قسمت های دیگر آن را از خود عبور می دهد. قابلیت جذب صافی ها ممکن است برای نورهای دارای طول موج های مختلف متفاوت باشد (مانند صافی های رنگین) یا برای همه یکسان باشد (مانند صافی های خنثی). صافی هایی که در عکاسی به کار می روند شیشه های رنگین مخصوص این کارند. کتاب صافیها پس از یادآوری کوتاهی از مفاهیم کلی دربارة نور و قوانین فیزیکی آن، ادراک رنگ ها و اصل صافی ها، به صورت بندی صافی ها و متعلقات نورشناختیِ دوربین های عکاسی با تحلیل قلمروهای اصلی کاربردهای آنها می پردازد. این کتاب برای کسانی که دارای شناخت کافی از اصول فنی عکاسی هستند و تکنسین های سینما قابل استفاده است. تازگی مطالب این اثر به همراه تصاویر و طرح هایی که در کتاب است به درک آسانتر مطالب آن کمک می کند.در انتهای کتاب مولف فصلی را به فرهنگ اصطلاحات عکاسی اختصاص داده است که در بردارنده صدو بیست اصطلاح فنی عکاسی و علمی است که در متن کتاب وجود ندارد و مولف برای آشنا کردن خوانندگان با برخی اصطلاحات آنها را آورده است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 22 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top