کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات 02166453744 - 02166456295

فرهنگ کنایات سخن،دو جلدی

425000 ریال
موجودی
نویسنده: حسن انوری
ناشر: سخن
موضوع: نقد ادبی
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 3
تعداد صفحات: 2655
مقدار:

 «انسان براي بسياري از مفاهيم، زبان کنايي به کار مي‌برد. از اين رو پرداختن به کنايات زبان از امور مهم و واجب در زمينه‌ي مسائل فرهنگي است و ما نخستين بار در زبان فارسي توانسته‌ايم کنايات را به طور مستند در فرهنگ دو جلدي به جامعه‌ي ادب ايران پيشکش کنيم. اگر به «فرهنگ» به‌عنوان يکي از لوازم ضروري تحقيق و پژوهش نگاه کنيم، آن‌گاه به ضرورت تدوين فرهنگ در حوزه‌هاي گوناگون پي خواهيم برد. چند سالي است که به‌ همت دکتر حسن انوري، اين امر مهم به تحقيق پيوسته و در ادامه‌ي کار علامه دهخدا و دکتر معين، فرهنگ‌هايي در زمينه‌ها و حوزه‌هاي مختلف به چاپ رسيده‌ است. فرهنگ بزرگ سخن، فرهنگ روز سخن، فرهنگ کنايات سخن، فرهنگ دانش‌آموز سخن و غيره، که تنوع عنوان‌هاي آن نشانگر درک نياز جامعه و زمانه است. اين موج جديد فرهنگ‌نويسي، براساس معيارها و استانداردهاي تدوين فرهنگ و با درنظر گرفتن نيازهاي روز، مي‌تواند ياري‌رسان پژوهشگران و محققان باشد؛ چراکه کمتر محققي مي‌تواند خود را از مراجعه به فرهنگ بي‌‌نياز بداند.»

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 02166453744 -

09129452845

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top