0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

انسان شناسان بزرگ

280000 ریال
موجود
نویسنده: رابرت گوردون و دیگران
مترجم: زهرا ابطحی و دیگران
ناشر: گل آذین
موضوع: جامعه شناسی
قطع: رقعی
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1393
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 485
وزن: 653گرم
شابک: 9786006414324

اشتراک

کتاب «انسان‌شناسان بزرگ» تألیف سه تن از اساتید دانشگاه‌های کانادا و ایالات متحده (رابرت گوردون، اندرو لاینز و هریت لاینز) است که به بررسی زندگی، آثار و اندیشه‌های پنجاه انسان‌شناس تأثیرگذار این رشته پرداخته است.

در هریک از مدخل‌های کتاب «انسان‌شناسان بزرگ» تنوع اندیشه درباره‌ موضوعات مختلف ارائه شده است. هم به نظریه‌پردازان کلاسیک پرداخته شده است و هم به متفکران معاصر این علم. در واقع این کتاب نوعی دانشنامه‌ الفبایی محسوب می‌شود که درباره‌ مکتب‌های فکری مختلف بحث کرده است. هریک از انسان‌شناسانی که در این کتاب معرفی شده‌اند، تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر فرآیند رشد و شکل‌گیری انسان‌شناسی جدید و حرکت کنونی آن در جهان داشته‌اند. هریک از آنها با ارائه‌ نظراتی قابل تأمل، بخشی از دانش انسان‌شناسی را در شاخه یا شاخه‌هایی خاص و برای گروهی از پژوهش‌ها آماده کرده‌اند و اغلب خود نیز در صف اول این پژوهش‌ها قرار داشته‌اند.

اهمیت برخی از این متفکران به دلیل توانایی آنها در شکل‌دهی نظریه‌های اصیلی است که می‌تواند مورد استفاده‌ سایر محققان قرار گیرد. تأثیرگذاری آنها گاه حتی از مرزهای انسان‌شناسی نیز فراتر می‌رود.

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا