فروش ویژه پاییزه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

فروش ویژه آبان ماه با 22 درصد تخفیف

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است.

 

تلفن 02166456295

انسان روح است نه جسد ،دو جلدی

1170000 ریال
موجودی
نویسنده: رئوف عبید
مترجم: کاظمی خلخالی
ناشر: دنیای کتاب
موضوع: ماوراءالطبیعه
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1397
نوبت چاپ: 22
تعداد صفحات: 1272
شابک: 9789645870339

مقدار:
مطالب اين كتاب تنها بحث فلسفي مبتني بر منطق ساده نيست، بلكه روشهاي علمي و تجربي است كه با منتهاي دقت با دقيقترين تجهيزات پيشرفته مادي، در ظرف ساليان درازي انجام شده تا حقيقت روح و تجليات آن را پس از مرگ طبيعي محرز و مسلم بدارند.
نتيجۀ مهمي كه من از بحثهاي علمي و بررسيهاي خود بدست آوردم اين است كه انسان روح است نه جسد ، اين همان عنواني است كه آن را براي اين كتاب انتخاب كردم ، تا در تحت اين عنوان ، آنچه را كه از نتايج ثابت مهم در جستجوي خود در مورد قضاياي جاودانگي روح و همچنين مسايلي كه در روشنايي علم جديد مربوط بروح ميشود ، بدست آورده ام،براي خوانندگان بيان كنم.
بعضي بدون اينكه به متن كتاب توجه كنند به اين عنوان اعتراض كرده چنين گفته اند: چرا نمي گويي انسان از روح و بدن تشكيل شده؟ تا به حقيقت نزديكتر باشد. لكن بنظر من حقيقت اين است كه در علم معرفت الروح ، انسان فقط روح است.
زيرا جسد خاكي فقط به منزله يك رداي كهنه اي است كه روح بخود پيچيده تا روز معين روز مرگ ضمن اينكه براي حفظ خود از آن استفاده ميكند ، آن را هم با خود بهر كجا ميخواهد ميبرد . آيا سزاوار است ما كسي را كه ردا پوشيده ، ولو اينكه اين ردا از بهترين پارچه ها باشد ، بنام ردا بشناسيم؟ بازهم شايسته نيست ما دُر گرانبهايي را بنام آن صندوقي كه محتوي آن دُر است ، بشناسيم و يا پرندۀ زيبايي را بنام قفسي كه از استخوانهاي پوسيده در ست شده ، تا راه آزادي پرنده را موقتاً سد كند ، بشناسيم.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه پاییزه 

 

تخفیف 22 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top