کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

روح القوانین

800000 ریال
موجودی
نويسنده : منتسكيو
مترجم : علي اكبر مهتدي
ناشر : اميركبير
جلد : گالينگور
قطع : وزيري
سال انتشار : 1362
نوبت چاپ : 8
تعداد صفحات : 1036
کمیاب - کیفیت کتاب : عالی
مقدار:

هدف منتسکيو از نوشتن کتاب روح القوانين، تبيين قوانين و نهادهاي اجتماعي بوده است. البته دستيابي به اين هدف در نگاه اول دست نيافتني به نظر مي رسد بنابر نظر منتسکيو بر خلاف قوانين فيزيک که خداوند آن را بنا نهاده و در عالم طبيعت جاري مي کند، قوانين اثباتي و نهادهاي اجتماعي را بشر ايجاد کرده است؛ بشري که دائم در معرض خطا، غفلت و وسوسه هاي گوناگون است. بنابراين، حق دارين تصور کنيد قوانيني که ما از آن صحبت مي کنيم نيز از همان نوعي است که در همه جاي ديگر دنيا مي توان يافت، چرا که به راستي تنوع قرانين بشري در گوشه و کنار جهان، حکايت از نسبي انديشي انسان مي کند و به ما هشدار مي دهد قوانين موضوعه مطلقي که بتواند زندگي انساني را به نحو مطلوب سروسامان دهد، وجود ندارد. مضمون اين کتاب از اين قرار است که چند فر ايراني که از فرانسه ديدن مي کنند، طي ارسال نامه هايي، وضع عجيب آداب و رسوم فرانسه را براي دوستان هم وطن خود تشريح مي کنند. چهارچوب اين کتاب به منتسکيو فرصت کافي داد تا کليسا، دولت، پادشاه و همه مقامات و موسسات مهم کشورش را آزادانه به باد انتقادي هجوآميز بگيرد و با چشمان تيزبين خود به کاوش در جريانات سري و پشت پرده بپردازد.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top