فروش ویژه پاییزه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

سفر به دشت ستارگان

80000 ریال
نويسنده: پائولو كوئيلو
مترجم: دل‌آرا قهرمان
موضوع: رمان خارجي
ناشر: فرزان‌روز
قطع: رقعي
سال چاپ: 1376
نوبت چاپ: 1
تعداد كل صفحات : 280
نوع جلد: شوميز

دست دو - کیفیت کتاب : خوب
مقدار:

سفر به دشت ستارگان كتابي است نوشته پائولوكوئيلو،نويسنده مشهور برزيلي كه داراي شهرت جهاني است.آثار او به اكثر زبانهاي زنده دنيا منتشر شده است.
اين كتاب روايتگر سفر زيارتي كوئيلوبه سوي سن ژاك مي باشد.اين سفر زيارتي براي پيروان سنت رام داراي اهميت زيادي مي باشد.٬رام٬نام يك انجمن برادري است كه بر مبناي انتقال شفاهي زبان نمادين بنياد گذاشته شده است.
از اين رو زايرين در طول سفر داراي راهنمايي مي باشند كه خود قبلا سفر سن ژاك را انجام داده است و از مراحل و مراقبه هاي در طول راه آگاهي كامل و تسلط لازم را به دست آورده است.
در اين سفر بايد يازده تمرين مراقبه انجام شودو لازمه رفتن به مرحله بعد گذراندن موفقيت آميز مرحله قبل است.بنابراين تا تمام شدن اين مراحل راهنما زاير را به مقصد نمي رساند.
كتاب«سفر به دشت ستارگان»كه به اسم،زائر كوم پوستل،نيز مشهور است توسط دو مترجم-خانم دل آراقهرمان و آقاي آرش حجازي-به فارسي ترجمه شده است.اما به عقيده من نثر قارسي خانم قهرمان بسيار گيراتر و روان تر است و مخاطب را بيشتر با جريان كتاب همراه مي سازد.
تعاليم يازده گانه اين سنت عرفان گونه مي باشدو نتيجه نهايي آن رسيدن به شهود دروني و خود شناسي را به همراه دارد.تمرينها به زبان ساده و قابل اجرا براي همه افراد است.ضمن اينكه انجام تمرينات به فضا و شرايط خاصي نياز ندارد و از تنوع و جذابيت خاصي نيز برخوردار هستند.
خواندن اين كتاب خواننده را تشويق مي كد تا او نيز به انجام آنچه خوانده است بپردازدو چه بسا كه موفق نيز مي شود.با وجود آنكه در دسته بندي اين كتاب جزو كتابهاي فلسفي و خود شناسي به شمار مي رود اما نثر روان و سبك داستاني آن باعث مي شود تا منحصر به يك گروه خاص خواننده نشودو افراد با سليقه هاي مختلف بتوانند خود را به جاي او گذاشته و با اين سفر و تجربه هاي نويسنده همراه شوند.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه پاییزه 

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top