فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

هوسهای امپراتور

200000 ریال
موجودی
نویسنده : هنریک سینکویچ
مترجم : بهرام افراسیابی
ناشر: سخن
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 600
اندازه كتاب: وزیری گالینگور
سال انتشار: 1370
دوره چاپ: 1
کیفیت کتاب : عالی - کمیاب یا دست دو

مقدار:
اين كتاب روايتگر عشقي انسان‌ساز و روشنگر بين سرداري بنام ماركوس وينچيوس و شاهزاده خانمي از سرزمين ليژين به نام كالينا كه در بيشتر صفحات كتاب ما او را به نام ليژيا ميشناسيم، است و در خلال اين جريان اوضاع اجتماعي و سياسي حاكم بر روم باستان در زمان حكمراني نرون بيان ميگردد.
 
ماركوس و ليژيا برخلاف بسياري افراد ديگر در اين كتاب، هردو از شخصيتهاي غيرواقعي و ساختگي‌اند. خواننده به خوبي در سير داستان درمي‌يابد كه چگونه عشق به عنوان يكي از مظاهر زيبايي، سردار صاحب منصب و جاه و مقامي را از گذشته پر زرق وبرقش جدا مي‌كند و زندگي او را اگرچه آميخته با درد ولي زيبا مي‌سازد و از پيله زندگي مادي وي موجود كاملي بيرون مي‌آورد.
زيباترين بخش كتاب جايي است كه خواننده فلسفه نام كتاب را درمي‌يابد. نرون در آخرين ماه‌هاي فرمانروايي‌اش پس از اينكه با شقاوت و سنگدلي و بدون هيچ دليل قانع‌كننده‌اي هزاران مسيحي بي‌گناه از زن و مرد و كودك را به قتل مي‌رساند، براي ريشه كن كردن مذهب مسيح تصميم مي‌گيرد به هر قيمتي رهبران مسيحي را دستگير و قبل از ديگران پطرس را مصلوب كند. اين خبر به حواري ميرسد و به او پيشنهاد مي‌شود شهر مخوف رم را ترك كند.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top