کتاب شرق

کتاب شرق

 

 

فروش ویژه تا پایان خردادماه

 

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 تلفن سفارشات 02166456295

کاربران گرامی شما می توانید کتابهای خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی خریداری نمایید .

کوهستان جان

170000 ریال
موجودی
نويسنده: کائو چینگ ژیان
مترجم: دل آرا قهرمان
ناشر: سخن
قطع: رقعي
سال چاپ: 1380
نوبت چاپ: 1
تعداد كل صفحات : 688
نوع جلد: گالینگور
کمیاب یا دست دو - کیفیت کتاب : عالی

مقدار:
زماني كه اندك گشايشي در جو سياسي چين در اواخر دهه هفتاد ميلادي به راه افتاد دهها نشريه ادبي و كتابهاي بيشماري از نظر حجم و محتوا به چاپ رسيدند كه كوهستان جان يكي از آنهاست.
 
سوار يك اتوبوس راه دور شده اي و از صبح اتوبوس هاي كهنه كه براي راههاي شهري تنظيم شده دوازده ساعت آزگار در جاده هاي كوهستاني ....
... چون مي‌ترسم كه كاملاً نفهميده باشد، به او توضيح مي‌دهم كه بهتر است خودش يك ناشر پيدا كند. ساكت مي‌ماند. مردد است. با ملاحظه از او مي‌پرسم: مي‌توانيد دست‌نويستان را برداريد؟ در حالي كه چشم‌هايش را كاملاً گشاده كرده، جواب مي‌دهد: شما مي‌توانيد آن را به يك ناشر بدهيد؟ [مي‌گويم:] بهتر است خودتان مستقيم آن را به يك بنگاه انتشاراتي بفرستيد. اين طوري مسلماً از مشكلات اجتناب خواهيد كرد. لبخند مي‌زنم.
او هم مي‌خندد. دستنويس را در ساكش مي‌گذارد و كلمات تشكرآميزي مي‌گويد. [مي‌گويم:] اين من هستم كه تشكر مي‌كنم. دوباره در مي‌زنند، اما قصد ندارم باز كنم.... معجزه‌اي نيست. اين آن چيزي است كه خدا به من گفته؛ به من، ناراضيِ ابدي. مي‌پرسم، آيا باز هم چيزي براي جستجو باقي مي‌ماند؟ همه چيز در اطراف آرام است. برف در سكوت مي‌بارد من از اين آرامش در شگفتم؛ آرامش بهشتي. شادي نه، شادي در تقابل با اندوه هست. تنها برف مي‌بارد.
در اين لحظه نمي‌دانم جسمم كجاست. نمي‌دانم اين قطعه زمين بهشتي از كجا مي‌آيد؟ به اطراف نگاه مي‌كنم. نمي‌دانم كه هيچ نمي‌فهمم. هنوز گمان مي‌كنم كه همه چيز را مي‌فهمم. چيزها پشت سرم اتفاق مي‌افتند و همواره چشمي غريب هست. بهتر اين است كه تظاهر به فهميدن كنيم. تظاهر به فهميدن اما در واقع هيچ، نفهميدن. در واقعيت من هيچ نمي‌فهمم، مطلقاً هيچ همين است كه هست..
 

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس :

 02166456295 - 02166453744

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین

 

و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

Top