کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

 

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات  02166456295

 

با تبریک فرارسیدن سال نو به اطلاع می رساند کتابهای درخواستی شما کاربران عزیز از پانزدهم فرورین ماه ارسال خواهد .

گردونه تاریخ شماره 33 : بالبوا کاشف اقیانوس آرام

79000 ریال
موجودی
نويسنده: فلیکس ریزنبرگ
مترجم: هوشنگ ابرامی
ناشر: انتشارات و آموزش انقلاب اسلامی
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 166
اندازه كتاب: رقعی شومیز
سال انتشار: 1374
دوره چاپ: 4
کیفیت کتاب : عالی - کمیاب یا دست دو

8 ژوئن 1517 میلادی و اسکونو ئیز دوبالبوآ اعدام شد. واسکونوئیز دوبالبوآ ، دریانورد اسپانیایی در 24 دسامبر 1475 م در دهستانی واقع در جنوب اسپانیا به دنیا آمد.
چون والدین او بی بضاعت بودند، واسکونونیز ناگزیر از سن 16 سالگی در سلک ملازمان یکی از اشراف اسپانیایی درآمد و مدت 8 سال در خدمت او به سر برد تا این که به درجه سرهنگی ارتقا یافت . وی از آن پس با هدف دست یافتن به طلا که انگیزه اصلی بسیاری از مردم آن زمان بود و در جریان آن خطرات و توفان های مخوف دریا را تحمل می کردند، به سفر پرداخت . بالبوآ وقتی که به سواحل امریکای مرکزی و جنوبی رسید، نامه هایی برای پادشاه اسپانیا نگاشت و متذکر شد که در آنجا، مروارید و طلای فراوانی وجود دارد. او در این سفرها خطرات بی شماری را به جان خرید و جنگهای بسیار نمود و در برخی از آن نواحی ، حکمرانی کرد. او در 29 سپتامبر 1513 م از پاناما عبور کرد و اقیانوس کبیر را دید و ادعای مالکیت آن را کرد. از این رو ، بالبوآ ، کاشف اقیانوس کبیر یا آرام می باشد. وی پس از کسب غنایم و افتخارات قصد مراجعت به اسپانیا را داشت ولی چون ارتباط او با پادشاه اسپانیا تیره شد ، این پیروزی را نادیده گرفتند. بالبوآ سرانجام به اتهام خیانت به شاه محاکمه و در 8 ژوئن 1517 م در 42 سالگی اعدام شد.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 09129452845

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top