کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

 

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات  02166456295

 

با تبریک فرارسیدن سال نو به اطلاع می رساند کتابهای درخواستی شما کاربران عزیز از پانزدهم فرورین ماه ارسال خواهد .

آرمان ها و ایدئولوژی ها

189600 ریال
موجودی
مترجم: احمد صبوری کاشانی
ناشر: کتاب آمه
موضوع: سیاسی
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1390
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 668
شابک: 9786005757378

ویراستاران این کتاب – «ترنس بال» و «ریچارد دگر»کوشیده‌اند تا در این مجموعه نخست، گُستره‌ی ایدئولوژ‌های معاصر را پوشش دهند و از هریک از ایدئولوژی‌های شناخته شده از جمله لیبرالیسم، محافظه‌کاری و سوسیالیسم تا ایدئولوژی‌های جدید نظیر دیدگاههای فعالان جنبش‌های زیست‌محیطی و نئونازی‌ها، مباحثی را مطرح نمایند. دوم اینکه نمونه متن‌های برجسته، از دیدگاهها و نظریه‌هایی فراهم آمده که نماینده‌ی همان ایدئولوژی‌های پیش‌گفته است. ویژگی سوم کتاب بازنویسی بعضی متن‌های قدیمی برای تطبیق با نثر امروزی و چهارم این‌که ویراستاران در این کتاب تلاش کرده‌اند تا با طرح مقدمه و یا یادداشت‌های کوتاه، متن‌های برگزیده از مولفان و اندیشمندان پیشین را در بافت تاریخی و سیاسی خود قرار دهند.
کتاب در فصل نخست به مفهوم ایدئولوژی پرداخته است زیرا به اعتقاد ویراستاران، برخلاف تصور بعضی مفسران، عصر ایدئولوژی‌ها پایان نیافته است و اگرچه پایان جنگ سرد و فروپاشی بلوک شرق، رویدادهای مهمی محسوب می‌شوند، اما جنبش‌های جدیدی که با ایدئولوژ‌ی‌های نوین به حرکت درآمده‌اند نیز درخور توجه هستند.
ایدئولوژی‌ها چهار نقش مهم برای هواداران خود ایفاء می‌کنند و یا شاید به قول کارکردگرایان بتوان گفت از چهار کارکرد مهم برخوردارند: نخست؛ پدیده‌های سیاسی را برای هواداران خود تحلیل می‌کنند. دوم آنکه ضوابط و معیارهایی برای ارزشیابی و تصمیم‌گیری درباره‌ی درست و نادرست مسائل و رویداها ارائه می‌دهند. نقش سوم این است که به هواداران خود جهت می‌دهد و به آنان هویت می‌بخشد و چهارم آنکه نوعی برنامه‌ی سیاسی برای هواداران خود فراهم می‌آورد
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 09129452845

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top