کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

آوای مهر آیین

200000 ریال
موجودی
نویسنده: مهران حبیبی نژاد
ناشر: مروارید
موضوع: نقد ادبی
قطع: وزیری
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 470
شابک: 9789641910657

به گفته حبیبی‌نژاد، کار تالیف کتاب «آوای مهرآیین» از سال 86 با هما‌هنگی مشکاتیان شروع شد که با تاسف، زمان مجال نداد که به‌رغم اشتیاق، استاد بتواند این اثر را ببیند. او افزود: این کتاب طی نشست‌هایی که با جناب مشکاتیان داشتم، مورد بررسی قرار گرفت و او پیشنهاد‌هایی را برای بهتر شدن کتاب ارائه کرد. همه‌چیز مهیا بود که با حضور پرویز مشکاتیان، جشن رونمایی کتاب برگزار شود؛ دریغ که مجالی دیگر نماند و استاد رفت. نویسنده در یادداشتی که بر «آوای ‌مهرآیین» نوشته، از خاطره نخستین دیدارش با پرویز مشکاتیان در بهمن‌ماه 86 یاد کرده و آورده است: «در چندین نوبت ملاقات به خوبی با روحیات ایشان آشنا شدم. قلبش برای وطن می‌تپید، او نگران بود، نگران جوان‌های این مرز و بوم. این‌که بر موسیقی ما چه گذشت و زین پس چه خواهد گذشت؛ ولی همچنان امیدوار بود.»
کتاب «آوای مهرآیین» با عکسی که از مشکاتیان بر جلد آن نقش بسته، با بخش‌های «گفت‌وگوها»، «دیگران در گفتار مشکاتیان»، «مشکاتیان در گفتار دیگران»، «یادداشت‌ها و نقد و نظر‌هایی درباره چند اثر و چند کنسرت» و «چند گفتار از مشکاتیان» همراه است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top