فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

آینده ذهن

208000 ریال
موجودی
نویسنده: میچیو کاکو
مترجم: مانی منوچهری
ناشر: فاطمی
موضوع: روانشناسی
قطع: وزیری
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 320
شابک: 9789643187958

جستجوی علمی برای شناخت، افزایش توانایی و پیشرفت ذهن
میچیو کاکو استاد فیزیک و یکی از بنیان گذاران «نظریه ریسمان» است و در این کتاب به پیچیده ترین موضوع مطرح در جهان علم یعنی مغز انسان پرداخته است. او در این اثر، تحقیقات مختلف و شگفت آوری را که در نقاط گوناگون جهان برپایه جدیدترین پیشرفت های علوم اعصاب و فیزیک انجام شده اند، بررسی کرده است. کتاب پیش رو از روی نسخه اصلی که در سال ۲۰۱۴ توسط انتشارات Doubleday منتشر شده است.

نویسنده در مقدمه کتاب آورده است: باید تاکید کنم که من متخصص علوم اعصاب نیستم، بلکه فیزیکدانی نظری ام که به فلسفه ذهن علاقه دارم. امیدوارم مزیت بررسی مسئله از دید یک فیزیکدان بتواند بر عمق دانش ما بیفزاید و درک تازه ای از آشناترین و در عین حال غریب ترین پدیده موجود در کیهان یعنی مغز ارائه دهد.

پیشگفتار کتاب، ۴ بخش با عناوین «انقلاب دوگانه»، «تقویت ذهن»، «بیماران روانی» و «چه عاملی این انقلاب را پیش می برد؟» را شامل می شود. مطالب کتاب نیز در ۳ بخش اصلی «ذهن و خودآگاهی»، «ذهن در برابر ماده» و «خودآگاهی تغییریافته» تدوین شده اند.

بخش اول کتاب در پی تبیین دو مفهوم کلی «واکاوی ذهن» و « خودآگاهی از دیدگاه فیزیکدان» است. «تله پاتی: دارید به چه چیزی فکر می کنید؟»، «تله کینزی: چیرگی ذهن بر ماده»، «ساخت سفارشی حافظه و افکار» و «مغز اینیشتن و ارتقای هوش ما» هم مطالب مربوط به بخش دوم کتاب هستند.

بخش سوم هم شامل این عناوین می شود: «درون رویاهای شما»، «آیا می توان ذهن را کنترل کرد؟»، «حالات تغییریافته خودآگاهی»، «هوش مصنوعی و خودآگاهی سیلیکنی»، «مهندسی معکوس مغز»، «آینده: ذهن ورای ماده»، «ذهن همچون انرژی ناب»، «ذهن موجودات بیگانه» و «نکات پایانی». در بخش پیوست کتاب هم مطالبی درباره خودآگاهی کوانتومی، خودآگاهی کیهانی و جهان های چندگانه و مغز کوانتومی درج شده است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top