0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

اشباح سرگردان

280000 ریال
موجود
نویسنده: کلی آرماسترانگ
مترجم: ندا شادنظر
ناشر: ایران بان
موضوع: رمان کودک و نوجوان
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 3
تعداد صفحات: 404
شابک: 9786001881244

از سری کتابهای قدرت سیاه جلد دوم
شخصیت اصلی این داستان نوجوانی است که قدرت‌های ماورا‌یی دارد و می‌تواند با مردگان ارتباط برقرار کند. این نوجوان حتی می‌تواند آن‌ها را زنده کند و روحشان را به کالبد بازگرداند. او دوستانی دارد که مانند خودش از قدرت‌های ماورایی برخوردارند و تمامی آن‌ها جادوگر و ساحرند. ت
مامی این بچه‌ها قدرت‌های خود را به طور ارثی کسب کرده‌اند. پیش از تولد آن‌ها، گروهی به نام گروه ادیسون، سعی کرد تا در ژنتیک آن‌ها تغییراتی ایجاد کند و آن‌ها را تحت کنترل در بیاورد، اما این تغییرات بر عکس عمل کردند...
چويي ساندرز،دختري پانزده ساله است كه دوست دارد زندگي عادي اي داشته باشد،اما او انساني عادي نيست. بعد از رسيدن به سن بلوغ،مسير زندگي اش دستخوش تغييرات ناخواسته اي مي شود. به دنبال اين تغييرات،به قدرت مافوق طبيعي خود پي مي برد،او بي آن كه خود را به زحمت بيندازد،مي تواند باارواحي كه دوروبرش هستند،حرف بزند يا مرده هارا بيدار كند.
اطرافيانش فكر مي كنند او ديوانه شده است،به همين دليل از آسايشگاه خانگي سردرمي آوردو ازقضا،آن جابا بچه هايي آشنا مي شودكه آن ها نيز ماننداو،قدرت هاي مافوق طبيعي دارند.
يكي ازآن ها گرگينه و ديگري جادوگرونفرسوم هم شمن است. بچه هادرگيرماجراهايي مي شوندودرنهايت هم براي نجات جان شان ازآسايشگاه فرار مي كنند..
اشتراک

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا