کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

تاریخ های تئاتر

960000 ریال
موجودی
نویسنده: فلیپ.بی زاریلی و دیگران
مترجم: مهدی نصراله زاده
ناشر: بیدگل
موضوع: سینما و تئاتر
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 798
شابک: 9786005193763

مقدار:
«تاریخ‌های تئاتر» عنوان کتابی است که توسط جمعی از نویسندگان، که همگی از استادان تئاتر در دانشگاه‌های معتبر غربی‌اند، نوشته شده و به‌تازگی با ترجمه مهدی نصراله‌زاده منتشر شده است. فیلیپ بی. ‌زاریلی (استاد عمل اجرا در گروه درام دانشگاه آکستر انگلستان)، بروس مک‌کوناچی (رییس گروه هنرهای تئاتر دانشگاه پیتسبرگ آمریکا)،‌گری جی‌ویلیامز (استاد بازنشسته درام در دانشگاه کاتولیک آمریکا) و کارول فیشر سورگنفرای (استاد رشته تئاتر در یو‌سی‌ال‌ای) نویسندگان «تاریخ‌های تئاتر»اند؛ کتابی که همان‌طور که از عنوانش هم برمی‌آید، به تاریخ تئاتر مربوط است و از اجرا و تئاتر در دوره پیش از سال ١٧٠٠ شروع می‌شود و تا تئاتر در جهان امروز پیش می‌آید. مترجم کتاب در یادداشتی با عنوان «ملاحظه‌ای درباره تاریخ‌های تئاتر، یک مقدمه» درباره ویژگی‌های این کتاب نوشته: «تفاوت این تاریخ تئاتر با تاریخ تئاترهای شبیه آن شاید بیش‌ازهرچیز در خودآگاهی نظری و جانب‌داری سیاسی نهفته در آن باشد- «خودآگاهی نظری روشن» و «جانب‌‌داری سیاسی‌ آشکار» نه به‌عنوان دو رشته مجزا که گهگاه در لابه‌لای اثر خودنمایی می‌کنند، بلکه به‌عنوان کلافی محکم که تاروپود کل کتاب در مقام یک بافته با آن تنیده شده است. 
 

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top