.

کتاب شرق

تخفیف ویژه بهاره در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 21 تا 30 درصد تخفیف عرضه شده است

 سفارش تلفنی کتاب : 02166456295

درآمدی بر معنی شناسی کاربردی

126400 ریال
موجودی
نویسنده: کوروش صفوی
ناشر: سوره مهر
موضوع: ادبیات فارسی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1392
نوبت چاپ: 5
تعداد صفحات: 460
شابک: 9780544714946

این کتاب که در زمینه معنی شناسی از حوزه علم زبان شناسی، نخستین درس نامه است که برای دانشجویان فارسی زبان توسط یکی از برجسته ترین استادان این حوزه تدوین شده است. هدف نوشته حاضر معرفی اجمالی مهم ترین نکات مورد بحث در دانش معنی شناسی است. در این کتاب، نمونه ها اغلب از زبان فارسی است تا فارغ التحصیلان این رشته به تدریس و تحقیق در زبان فارسی ترغیب شوند. این کتاب اهم ّ مبانی معنی شناسی و همچنین رویکردهای نو در این حوزه را معرفی می کند و پس از استقبال فراوان، برای دومین بار تجدید چاپ شده است.

در این کتاب استفاده از آرای غربیان در زمینة معنی، از افلاطون گرفته تا نظریه های معنایی فرث، فیلمور، چیف و غیره در قرن بیستم و نزدیک به آن به معنی شناسی و آرای ایرانیان از سیبویه و ابن سینا گرفته تا جرجانی و تفتازانی و صدها متفکر دیگر این مرز و بوم پرداخته شده است. در فصل نخستین به مبانی نظریه معنی شناسی اینکه معنی شناسی چیست پرداخته شده و در فصل دوم به حوزة مطالعة معنی و در فصل سوم به زبان و اندیشه، فرضیه زبان و اندیشه و در فصل چهارم به روابط مفهومی در سطح واژه به هم معنایی و هم آوایی و در فصل پنجم به روابط معنایی در سطح جمله بسنده شده است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب ایران

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت بالاتر از خیابان آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

نظرات ، پیشنهادات ، شکایات : info@ketabeshargh.com

 

 شماره های تماس : 02166456295 - 02166453744

 

شماره همراه : 09129452845

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

 

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

 

 

Top