فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

درآمدی بر معنی شناسی کاربردی

128000 ریال
موجودی
نویسنده: کوروش صفوی
ناشر: سوره مهر
موضوع: ادبیات فارسی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1392
نوبت چاپ: 5
تعداد صفحات: 460
شابک: 9780544714946

این کتاب که در زمینه معنی شناسی از حوزه علم زبان شناسی، نخستین درس نامه است که برای دانشجویان فارسی زبان توسط یکی از برجسته ترین استادان این حوزه تدوین شده است. هدف نوشته حاضر معرفی اجمالی مهم ترین نکات مورد بحث در دانش معنی شناسی است. در این کتاب، نمونه ها اغلب از زبان فارسی است تا فارغ التحصیلان این رشته به تدریس و تحقیق در زبان فارسی ترغیب شوند. این کتاب اهم ّ مبانی معنی شناسی و همچنین رویکردهای نو در این حوزه را معرفی می کند و پس از استقبال فراوان، برای دومین بار تجدید چاپ شده است.

در این کتاب استفاده از آرای غربیان در زمینة معنی، از افلاطون گرفته تا نظریه های معنایی فرث، فیلمور، چیف و غیره در قرن بیستم و نزدیک به آن به معنی شناسی و آرای ایرانیان از سیبویه و ابن سینا گرفته تا جرجانی و تفتازانی و صدها متفکر دیگر این مرز و بوم پرداخته شده است. در فصل نخستین به مبانی نظریه معنی شناسی اینکه معنی شناسی چیست پرداخته شده و در فصل دوم به حوزة مطالعة معنی و در فصل سوم به زبان و اندیشه، فرضیه زبان و اندیشه و در فصل چهارم به روابط مفهومی در سطح واژه به هم معنایی و هم آوایی و در فصل پنجم به روابط معنایی در سطح جمله بسنده شده است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top