کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

درک و دریافت موسیقی

880000 ریال
موجودی
نویسنده: راجر کیمی ین
مترجم: حسین یاسینی
ناشر: چشمه
موضوع: موسیقی
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1396
نوبت چاپ: 18
تعداد صفحات: 983
شابک: 9789646194489

مقدار:

درك و دريافت موسيقي، با بررسي تفصيلي سبك‌ها و گونه‌هاي مدوّن موسيقي غرب از قرون وسطا تا آغاز دهه 1990 و نيز تأملي كوتاه اما آموزنده بر برخي از گونه‌هاي موسيقي غيرغربي، مطالبي را فراهم مي‌آورد كه آگاهي از آن‌ها براي هر علاقه‌مند جدّي موسيقي ضروري است. به‌كارگيري واژگان و مفاهيم موسيقايي، اجتناب از تحليل‌هاي سليقه‌اي يا احساساتي، تحليل اوضاع اجتماعي هر دوره براي درك روشن ويژگي‌هاي سبك‌شناسانه موسيقي آن، خلاصه‌اي از سرگذشت آهنگسازان مهم هر دوره و تحليل زنده نمونه‌هايي از آثار آنان و حتا بررسي موسيقي مردم‌پسند غربي با معيارهاي علمي، همگي از مواردي هستند كه كتاب راجر كِيمي‌يِن را در نوع خود شاخص و ارزشمند ساخته‌اند. گرچه اين كتاب نگرشي بسيار تخصصي به موسيقي ندارد اما شاخص‌ترين فصل‌هاي تاريخ موسيقي غرب، پُركاربردترين فرم‌ها و خلاصه‌اي از ويژگي‌هاي سبك‌هاي گوناگون آن را در خود جاي داده و مي‌تواند زمينه‌اي بسيار مناسب براي مطالعه‌اي ژرفتر در اين زمينه‌ها فراهم آورد. شمار فراوان طرح‌هاي شنيدني، كه لحظه به لحظه مهم‌ترين نكته‌هاي موسيقايي در آن‌ها بازگو مي‌شود، سببِ ارتباط ملموس با موسيقي و مطالب كتاب شده و خواننده را ياري مي‌دهد تا درست بودن برداشت‌هايش را از مطالب كتاب محك بزند.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top