فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

سنت روشنفکری در غرب

360000 ریال
موجودی
نویسنده: ج.برونوفسکی،ب.مازلیش
مترجم: لیلا سازگار
ناشر: آگاه
موضوع: فلسفه و منطق
قطع: رقعی
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1393
نوبت چاپ: 4
تعداد صفحات: 718
شابک: 9789644161773

این کتاب که اکنون به عنوان اثری کلاسیک در دانشگاه‌ها و مجامع فلسفی غرب مورد استفاده قرار می‌گیرد، بررسی مختصری از سیر اندیشه‌ها و منظومه فکری متفکرانی تاثیرگذار در غرب است که توانستند مسیر گذشته را از آینده متمایز سازند.

روش نگارشی نویسندگان در این است که دستاوردها و ابداعات متفکران و اندیشمندان تاثیرگذار را در زندگی روزمره و احوالات شخصی آنها بررسی کنند. این کتاب به‌گونه‌ای تاریخ اندیشه‌هاست و مهم‌ترین ویژگی آن از تالیفات مشابه در این است که کنش و واکنش اندیشه‌‏های اجتماعی و علمی روشنفکران در بستر تاریخی آنها بررسی شده است.

کتاب سه بخش و 26 فصل دارد. بخش نخست با عنوان «دنیای رو به توسعه از لئوناردو تا گالیله» شامل هشت فصل است: «لئوناردو و زمانه او»، «دولت‌ـ‌شهرهای ایتالیا»، «ماکیاولی»، «تامس مور»، «اراسموس و اومانیست‌ها»، «اصلاح دین»، «انقلاب علمی» و «عصر الیزابت».

بخش دوم کتاب با عنوان «عصر مخالفت منطقی از کرامول تا روسو» نیز شامل هشت فصل است: «انقلاب پیرایشگران»، «انجمن سلطنتی»،‌ »هابز و لاک»، «روش دکارت»،‌ »نقش پاسکال و بل»، «ولتر: علم و هجو»، «مونتسکیو» و «روسو».

و در نهایت بخش سوم کتاب با عنوان «انقلاب‌های بزرگ از اسمیت تا هگل» شامل 10 فصل است: «انقلاب صنعتی»، «انجمن ماه بازرگانان و متخصصان»، «آدام اسمیت»، «بنجامین فرانکلین»، «تامس جفرسون و انقلاب آمریکا»،‌ »انقلاب فرانسه و پیامدهای ناپلئونی آن»، «ادموند برک»، «جرمی بنتم»، «رابرت اوئن» و «کانت و هگل».
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top