کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

شیربان : سه جلدی

408000 ریال
موجودی
نویسنده: زیزو کوردر
مترجم: مهرداد تویسرکانی
ناشر: قدیانی
موضوع: رمان نوجوان
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1393
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 1283
شابک: 9786002511584

زیزو کوردر، در داستان زندگی پسربچه ای را روایت می‌کند که به سبب تغییرات ژنتیکی که برای او به وجود می‌آید، توانایی حرف زدن با شیرها و گربه‌ها را پیدا می‌کند.

«چارلی»، قهرمان قصه، که به حرفه شیربانی مشغول است، با توانایی که در صحبت کردن با شیرها و گربه‌ها دارد، می‌تواند در این مسیر بسیار قدرتمند عمل کرده و حوادث و اتفاقاتی را رقم بزند که خواندن آن جذاب و دوست داشتنی است. در این میان حوادثی رخ می‌دهد که پیشامد آن از عهده هر کسی برنمی‌آید، زیرا هر کسی توانایی گفت‌وگو با گربه‌سانان را ندارد.
جلد نخست مجموعه کتاب‌های «شیربان»، اینگونه آغاز می‌شود: عصر یک روز شنبه ماه سپتامبر، مامان چارلی بالای نردبان با گیاهان روی دیوار حیاط پشت منزل کاری انجام می‌داد. چارلی نمی‌دانست او چه می‌کند، برایش هم مهم نبود.

حیاط منزلشان و عطر دل‌نشین عسلی _ لیمویی گل‌هایش را دوست داشت؛ به خصوص، آن درخت بزرگ کریسمس وسط حیاط، با میوه‌های براق نقره‌ای و سبز ارغوانی رنگش را، چون اواسط زمستان همه میوه‌ها را می‌چید و برای فروش به بازار می‌برد.

دوست داشت از درخت بالا برود، از همان بالا به خرابه‌های آن سوی دیوار بپرد، تا حاشیه رودخانه بدود و با گربه‌های ساکن آنجا گپ بزند. اما هیچ برایش مهم نبود که مادرش بالای نردبان چه می‌کند... تا اینکه اول یک جیغ، بعد صدای تلق تولوق و آخر سر هم کلمه بی‌ادبانه‌ای شنید و دوید تا ببیند چه خبر شده.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top