فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

ماجراهای فروشگاه جادویی

372000 ریال
موجودی
نويسنده: بروس كوويل
مترجم: محبوبه نجف‌خاني
ناشر: آفرينگان
قطع: پالتوئي
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 3
نوع جلد: سلفون
شابك: 9786006753942

فروشگاه جادويي ، اوج تخيل نويسنده اين كتاب از دوران كودكي‌اش است . دنياي اين فروشگاه به طرز عجيبي در تخيلاتش رشد مي‌كند و او سعي دارد عناصر دنباله‌داري وارد كتاب‌هايش كند . بيشتر مطالب كتاب‌ها بر اساس زندگي واقعي نوشته شده است . ماجرا از آنجا شروع مي‌شود كه راسل از فروشگاه جادويي آقاي الايوز عجيب و غريب ، يك حلقه هيولا مي‌خرد . راسل فكر مي‌كند كه حلقه از آن انگشترهاي قلابي است . اما وقتي طبق دستور حلقه را در انگشتش مي‌كند ، ورد را مي‌خواند و نگين روي آن را يكبار مي‌چرخاند ، يك دفعه دو تا شاخ از كله‌اش بيرون مي‌زند و صورتش مو درمي‌آورد و ناگهان به يك هيولا تبديل مي‌شود . ماجراهاي جلد دوم فروشگاه جادويي از آن‌جا شروع مي‌شود كه قلدرهاي مدرسه دنبال جريمي مي‌كنند ، او هنگام فرار به طور اتفاقي به فروشگاه جادويي آقاي الايوز برمي‌خورد و از فروشگاه تخم بسيار بزرگ و عجيبي مي‌خرد . در كتاب « وزغ جنيفر » بچه‌ها مي‌فهمند كه چگونه جنيفر اين وزغ گنده و عجيب و غريب را خريده است و در نهايت در « جمجمه حقيقت » بچه‌ها با چارلي كه دروغگوترين پسر مدرسه است آشنا مي‌شوند . بچه‌ها به چارلي اعتماد ندارند و . . .
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top