کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات 02166453744 - 02166456295

حکایت همچنان باقی

نویسنده: عبدالحسین زرین کوب
ناشر: سخن
موضوع: مقاله ادبی
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1389
نوبت چاپ: 4
تعداد صفحات: 507
وزن: 862گرم
شابک: 9782000173755

دل نوشته ای است زیبا و ماندنی، از شادروان زرین کوب که در اواخر عمر خویش نگاشته.
این متن زیبا بیانگر عمق خلوص و صفا و راستیِ آن بزرگمرد از دست رفته است. یادش گرامی باد!
این نوشته اینگونه آغاز می شود:

-حرف بزن،مرد،حرف بزن! دیگر فرصت چندانی باقی نیست... خاموشی در پیش است و فراموشی در پس... تا هنوز وقتی هست حرفی بزن!
-حرف،حرف! آخر اینهمه حرف چه فایده دارد.اگر هم آنچه را در دل داری هرگز به زبان‏ نیاوری دنیا از اینکه هست نه بدتر می‏شود نه بهتر.دعوتگران و و دعوی‏ داران از آغاز تا امروز آنهمه‏ حرف زده ‏اند.اگر دنیا با حرف درست می‏شد دیگر به حرف تو چه نیازی بود؟
در بین این دو صدا مردد ماندم.صدای اول وسوسه ‏انگیز بود.می‏خواست مرا از ورطه فراموشی‏ که به دنبال خاموشی پیش می‏آید بیرون بیاورد.اما صدای دوم تحذیرگر بود.
با این حال قلم را به دست گرفتم.بگذار چیزهایی را از آنچه هرگز با هیچ کس در میان نیاورده ‏ام‏ به قلم بیاورم.تردیدها،وسوسه ‏ها،کج‏اندیشی ‏هایی که کنجکاوی را در آستانه کفران اندیشی قرار می‏دهد! جای آن دارد که این چیزها هم فرصتی برای ظهور و بروز بیابند.نه،نمی‏توانم.فریاد غریزه، انگیزه حفظ حیات که در آدمی‏زاد عقل نام دارد از این اندیشه بازم می‏دارد.عجب که حتی در این‏ سالهای پیری نیز،بیم از سوء تفاهم،بیم از خشونت عام و بیم از احتمال خطا،به من برای اظهار ناگفته‏ها رخصت نمی‏تواند داد.اما خاطره‏های دور،گفت ‏و شنودهایی که با دوستان داشته ‏ام،تجربه‏ دنیایی که بارها در ترس،در اضطراب و در فریب مستغرق بوده است عقده‏ هایی است که آزارم‏ می‏دهد و دوست دارم تا آنجا که صدای دوم راه نفسم را نبندد،آنها را به زبان بیاورم.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 02166453744 -

09129452845

همه کتابهای سایت با 15 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top