کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروش ویژه تا پایان اسفندماه

همه کتابهای سایت با 23 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

از خدا بخواه او می دهد

269500 ریال
موجودی
نویسنده: استر هیکس - جری هیکس
مترجم: توراندخت تمدن
ناشر: البرز
موضوع: روانشناسی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1397
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 392

مقدار:
کتابی که اکنون در دست دارید حاوی عظیم‌ترین و شگرف‌ترین تعالیمی است که تا امروز در این سیاره در دسترس داشته‌اید. عمیقا تحت تأثیر پیامهای ابراهیم که در این کتاب آمده است و نوارهای تهیه شده به وسیله استر و جری در طی هجده سال گذشته قرار گرفته‌ام. مایه افتخار و سربلندی من است که به درخواست ابراهیم مقدمه‌ای بر این کتاب، که به تصور من رویداد مهمی در تاریخ چاپ به شمار می‌رود، بنویسم. اثر حاضر اثری منحصر به فرد در میان کتابهایی است که تاکنون منتشر شده است. با مطالعه این کتاب شما این امکان را دارید که به افکار کسانی که پیوسته با انرژی منبع هستی در ارتباط‌اند پی ببرید. علاوه بر آن، صداهای شنیده شده از حق به زبانی است که برای شما کاملاً فهمیدنی است و فوری می‌توانید آنها را به عمل درآورید. آنها طرح و نقشه‌ای برای درک و تحقق بخشیدن به سرنوشتتان در اختیار شما قرار می‌دهند.
منبع عشق و برکت جدا نگاه دارید.
پیام این کتاب بسیار تکان دهنده و در عین حال ساده است ــ شما از منبع عشق و سلامت آمده‌اید. و زمانی که با انرژی عشق و آرامش هماهنگ می‌شوید، قدرت همان منبع را به دست می‌آورید ــ و این قدرتی است که به کمک آن به همه آرزوهای خود تحقق خواهید بخشید، فراوانی را به جایی که پیشتر کمبود و نقصان بوده است جذب خواهید کرد و به رهنمودهای خالق هستی، به شکلِ برخورد با افراد درست و موقعیت دقیقا درست و مطلوب دست خواهید یافت. این کاری است که منبع هستی برای شما انجام می‌دهد و چون شما هم از همان منبع آمده‌اید، قادرید همان کار را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 23 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top