0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

حلقه ای نو برای بخر

700000 ریال
موجود
نویسنده: منصور یوسف زاده
ناشر: بنیاد فرهنگ زندگی
موضوع: روانشناسی
قطع: رقعی
نوع جلد: شمیز
سال چاپ: 1398
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 324
وزن: 405گرم
اشتراک

درباره کتاب: شما دچار سوء تفاهم هستید یا همسرتان واقعا آدم مساله‌داری است؟
رابطه زناشویی به ندرت می تواند بدون بحران شکل گیرد. اگر دقت کنید مطمئناً می بینید، آنچه رابطه را به بحران می کشد، ربط چندانی به گفتگوهای ظاهری طرفین رابطه ندارد. عمق این موضوع و بحران، به دوران کودکی افراد باز می گردد. ما ناخواسته و نادانسته، کمبودها، احساسات سرکوب شده، انتظارات برآورده نشده و... را که در کودکی تجربه کرده ایم به رابطه می آوریم و بحران آغاز می شود. ما نیاز داریم تا به جای وقت صرف کردن روی مفاهیم رو بنایی که افراد در برخوردهای زناشویی آن را طرح می کنند، به عمق و ریشه کلام آن ها برویم.
رفتن به ضمیر گفتگوهای زناشویی ما، رابطه ما را، مخصوصاً اگر در نیمه دوم عمر خود باشیم، جذاب تر می کند. این کتاب موضوع رابطه زناشویی را در قالب رمانی جذاب، به تصویر می کشد، از بحران می گوید و در نهایت از روبرو شدن سالم با این بحران. این رمان به خواننده کمک بنیادی می کند تا نقش باورهای شکل گرفته در کودکی را در انتظارات بیهوده و ناسالم خود از همسرش را کشف و اثر منفی آن را در رابطه کنترل کند.

درباره نویسنده کتاب؛ منصور یوسف زاده شوشتری:
منصور یوسف زاده اشتری، دانش آموخته مکتب کارل گوستاو یونگ و متخصص در رشته ادبیات نمایشی، شعر و رمان است. این اثر، اولین رمان از ده رمان آماده وی برای چاپ است که هر ده اثر برگرفته شده از نظریات کارل گوستاو یونگ می باشد. این اثر به بررسی موشکافانه رابطه زن و مرد و تحلیل ریشه مجادلات آن ها می پردازد. نویسنده در این رمان جذاب داستان زن و شوهری را روایت می کند که در اتاق مشاوره قبل از گرفتن طلاق، مشاور را به عنوان قاضی فرض کردند و هر کدام سعی در اعلام بی گناهی و بی تقصیری خود دارند، اما هر چه مکالمه بیشتر جلو می رود، متوجه نقش اتفاقات و تصمیمات کودکی خود در زندگی زناشویی شان می شوند.

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا