فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

تخفیف ویژه 22 درصدی بهمن ماه

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

دیوان طوطی همدانی

320000 ریال
موجودی
نویسنده: ابوالحسن طوطی همدانی
ناشر: جمهوری
موضوع: دواوین
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 621
شابک: 9786007630228

مقدار:
مرحوم ميرزا ابوالحسن توحيدی امين فرزند ميرزا ابوالمحسن متخلص به «طوطی» از سخنوران و شوریده حالان صاحبدل همدانی و از شعرای متقدم این دیار است. ویدر سال 1281 هجری شمسی در همدان به دنيا آمد و دوران طفوليت خود را در دامان خانواده سپری کرد و از همان آوان وارد مکتب شد و به تحصيل مقدمات دینی وعلوم قدیمه پرداخت و پس از مدتی به حرفه خياطی روی آورد.
طوطی همدانی در 20 سالگی به تهران عزیمت کرد و در کنار حرفه روزانه خود که همان خياطی بود در محضر علما و دانشمندان بزرگی چون آیت ا.. شاه آبادی و مرحوم آیت ا... شفيعی حاضر می شد. از دوران جوانی آغاز به شعر گفتن کرد و با توجه به روحيات و نگرش های مذهبی و دینی خود روی به سرودن اشعار با مضامين دینی ومذهبی کرد. اکثر اشعار این شاعر در مدح ائمه اطهار (ع) و مرثيه و چکامه های توحيدی است (بيشتر آثار طوطی تقليد از دیگر شاعران و سخنوران بزرگ ایران همچون حافظ٬ سعدی و شيخ بهایی و... می باشد)
آثار باقی مانده از طوطی همدانی عبارتند از دیوان غزليات و قصائد٬ مفتاح المحبّه٬ شيطان نامه٬ مخزن الُدرر٬ عشق سرمدی٬ معراج حسينی وُهدینامه که بعضی از آنهاچاپ و منتشر شده اند. 

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 22 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 22 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top