فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

چاخان

120000 ریال
موجودی
نویسنده: عزیز نسین
مترجم : رضا همراه
ناشر: فروغی
موضوع: طنز
قطع: جیبی
نوع جلد: شومیز
سال چاپ:
نوبت چاپ:
تعداد صفحات: 405

افست شده از روی نسخه سال 1353
مقدار:

افست شده از روی نسخه سال 1353

کنگره بین المللی جراحان در شهر لوبلیکس برگزار شد. این کنگره جهانی که دهمین کنگره جهانی جرحان بزرگ دنیا بود نه تنها در محافل علوم طبی سراسر جهان مورد توجه زیادی قرار گرفت، بلکه توجه مردم عادی را نیز به خود جلب نمود. 
تعداد زیادی از جراحان جهان درین کنگره که در نوع خود بی نظیر بود شرکت نموده بودند و خبرنگارانی از تمام کشورهای دنیا برای گزارش خبر، گرد آمده بودند. 

خبرنگاران، همان طوری که در مسابقات فوتبال یا مصاحبه های مطبوعاتی که در آن شخصیت های سیاسی یا ستاره های سینما آخرین مود لباسهای خود را نمایش میدهند به این کنگره نیز هجوم آورده بودند. قرار بود درین کنگره جراحان معروف بیست و سه کشور در باره تازه ترین دستآورد های جراحی خود صحبت کنند. در جمع اشتراک کنندگان کنگره، چنان جراحانی حضور داشتند که جدا کردن اعضای بدن انسان و پیوند دوباره آن ها برای شان مثل آب خوردن، ساده بود. 

مطبوعات جهان در صفحات اول، در پهلوی آخرین اخبار در مورد مدل لباس شنا و نتایج مسابقات فوتبال، چند سطر هم در مورد کنگره جهانی جراحان نوشتند. 
اولین روز کنگره با تشریفات معمول و روز دوم هم با سخنرانی های عادی گذشت. روز سوم، بحث در مورد آخرین دستاوردهای جراحی آغاز گردید

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top