فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

رخصت مرشد 1 : اردبیل

168000 ریال
موجودی
نویسنده: خسرو آقایاری
ناشر: نیستان
موضوع: زندگینامه
قطع: رقعی
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1395
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 261
وزن: 324گرم
شابک: 9789643378479

نخستین مجلد از مجموعه نه جلدی «رخصت مرشد» به قلم خسرو آقایاری از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر شد. این مجموعه که با عنوان کلی قصه‌های پهلوانی در دست انتشار قرار دارد روایتی است از زندگی پهلوانان ایرانی در طول تاریخ.

خسرو آقایاری در این مجموعه کتاب در قالب یک پژوهش، به تفحص درباره زندگی پهلوانان ۹ استان ایران از جمله اردبیل، تهران، یزد، قم، تبریز، شیراز، کاشان، کرمانشاه و همدان پرداخته است و حاصل پژوهش خود را که روایتی است داستانی و مجزا درباره هر یک از پهلوانان این شهرها، در قالب یک مجموعه نه جلدی منتشر کرده است.

ویژگی قابل توجه این مجموعه کار پژوهشی مفصل و همچنین مصاحبه‌هایی است گه آقایاری برای معرفی پهلوانان با مریدان و بازماندگان حوادثی که هر یک از آنها در آن دخیل بوده‌اند انجام داده و در نوشتن روایت داستانی کتاب از آنها بهره برده است
در این کتاب خسرو آقایاری شرحی از پهلوانی‌های پهلوان بایرامعلی ذبیحی، عبدالحسین روح‌نواز، محمدحسین بهبودی، فرض‌علی دولتی، طرلان مرادی، ملا ابراهیم ناقلی، و جواد خان حاجی خواجه‌لو از پهلوانان اردبیل را روایت کرده است که به طور عمده به بررسی نقش آنها در مهمترین وقایع تاریخی زمانه آنها و نیز مروری مختصر بر زندگی آنها اشاره دارد.

خسرو آقایاری مولف این مجموعه از نویسندگان فعال در عرصه ادبیات کودک و نوجوان و مدت‌ها نیز به عنوان سردبیر نشریه کتاب ماه ادبیات کودک و نوجوان فعالیت داشته است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top