فروش ویژه پاییزه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

اعترافات ژنرال

200000 ریال
موجودی
نويسنده: عباس قره باغی
ناشر: نشر ني
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 423
اندازه كتاب: رقعی
سال انتشار: 1365
نوبت چاپ : 2مقدار:
خاطرات ارتشبد عباس قره باغي مرداد و بهمن 57 - آخرين وزير كشور دولت شاهنشاهي در دولت شريف امامي
 
خاطرات̗ بازيگران عرصه سياست و حكومت يكي از منابع بررسي هاي تاريخي است . اين خاطرات در واكاوي لايه هاي زيرين و زواياي پنهان شخصيتي حاكمان و حكومت ها نقشي منحصر به فرد دارد . گرچه در عصرانقلاب ارتباطات و انفجاراطلاعات عرصه سياست و حكومت مثل ديگر حوزه ها روشن تر و شفاف تر شده است معذالك كتب خاطرات سياستمداران كماكان در خور توجه و عنايت ويژه است .
... وقتي كه وارد ساختمان بنياد پهلوي شدم ، مستخدمي كه در هال منتظر تازه واردين بود مرا مستقيما به دفتر شريف امامي نايب التوليه بنياد پهلوي هدايت كرد . ايشان در داخل دفتر نزديك درب ايستاده بود؛ اظهار نمودند به فرمان همايوني تيمسار، وزير كشور هستيد .
ساعت 9 صبح در كاخ سعد آباد باشيد كه با ساير اعضاي دولت به حضور اعليحضرت معرفي شويد . ضمنا اضافه كرد " يك استاندار هم براي مشهد پيدا كنيد ، يك امير بازنشسته ، اگر ته ريشي هم داشته باشد ، خيلي خوب است . پس سوال نمود : نمي توانيد اسمش را همين الان به من بگوييد .
من غرق در تعجب و تحير بودم از اين جريانات و صحنه اي كه در جلو چشمم بود . ... در يك لحظه تشديد وخامت اوضاع سياسي كشور برايم مسلم شد . زيرا به طوري كه اطلاع داشتم در گذشته اعليحضرت چندين بار پيشنهاد مشاغل غير نظامي مقامات كشوري را در باره من رد كرده و فرموده بودند قره باغي بايد در ارتش باشد ، با توجه به تحصيلات و معلومات نظاميش ما خودمان بيش از ساير سازمانها به وجود او احتياج داريم . حالا خودشان مي فرمايند وزير كشور شوم ، يعني وضع فوق العاده است و حالت اضطراري است .

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه پاییزه 

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top