0
مجموع : 0 ریال
سبد خرید خالی است!
بروزرسانی

اعترافات ژنرال

500000 ریال
نويسنده: عباس قره باغی
ناشر: نشر ني
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 423
اندازه كتاب: رقعی
سال انتشار: 1365
نوبت چاپ : 2اشتراک
خاطرات ارتشبد عباس قره باغي مرداد و بهمن 57 - آخرين وزير كشور دولت شاهنشاهي در دولت شريف امامي
 
خاطرات̗ بازيگران عرصه سياست و حكومت يكي از منابع بررسي هاي تاريخي است . اين خاطرات در واكاوي لايه هاي زيرين و زواياي پنهان شخصيتي حاكمان و حكومت ها نقشي منحصر به فرد دارد . گرچه در عصرانقلاب ارتباطات و انفجاراطلاعات عرصه سياست و حكومت مثل ديگر حوزه ها روشن تر و شفاف تر شده است معذالك كتب خاطرات سياستمداران كماكان در خور توجه و عنايت ويژه است .
... وقتي كه وارد ساختمان بنياد پهلوي شدم ، مستخدمي كه در هال منتظر تازه واردين بود مرا مستقيما به دفتر شريف امامي نايب التوليه بنياد پهلوي هدايت كرد . ايشان در داخل دفتر نزديك درب ايستاده بود؛ اظهار نمودند به فرمان همايوني تيمسار، وزير كشور هستيد .
ساعت 9 صبح در كاخ سعد آباد باشيد كه با ساير اعضاي دولت به حضور اعليحضرت معرفي شويد . ضمنا اضافه كرد " يك استاندار هم براي مشهد پيدا كنيد ، يك امير بازنشسته ، اگر ته ريشي هم داشته باشد ، خيلي خوب است . پس سوال نمود : نمي توانيد اسمش را همين الان به من بگوييد .
من غرق در تعجب و تحير بودم از اين جريانات و صحنه اي كه در جلو چشمم بود . ... در يك لحظه تشديد وخامت اوضاع سياسي كشور برايم مسلم شد . زيرا به طوري كه اطلاع داشتم در گذشته اعليحضرت چندين بار پيشنهاد مشاغل غير نظامي مقامات كشوري را در باره من رد كرده و فرموده بودند قره باغي بايد در ارتش باشد ، با توجه به تحصيلات و معلومات نظاميش ما خودمان بيش از ساير سازمانها به وجود او احتياج داريم . حالا خودشان مي فرمايند وزير كشور شوم ، يعني وضع فوق العاده است و حالت اضطراري است .

 شماره های تماس :

 

 02166456295 

 

09129452845


 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این

 

سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده

 

وحکم واحد را دارد.

 

 

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

 

 

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

کاربران محترم انتشارات کوچ نیز وابسته به این مجموعه بوده و مولفان و مترجمانی که قصد چاپ کتاب دارند می توانند با این مجموعه تماس بگیرند .

بالا