کتاب شرق

کتاب شرق

تلفن سفارشات 02166453744 - 02166456295 

تاريخ خليج فارس

320000 ریال
موجودی
نویسنده : لارنس جي. پاتر
مترجم : محمد آقاجري
موضوع کتاب : تاریخ
نوبت چاپ : 1
سال چاپ : 1393
نوع جلد : سلفون سخت
قطع کتاب : وزیری
تعداد صفحات : 494

كتاب تاريخ خليج فارس درباره پهنة آبي «خليج هميشه پارس» و متشكل از مقالاتي است به قلم نويسندگاني چون تي. پاتس، ويتكُم، تورج دريايي، محمد باقر وثوقي، گري سيك و ديگر بزرگاني كه نام آنها نشان‌دهندة ارائه اثري گرانسنگ براي مخاطب است.
نويسندگان اين مقالات مقاطع تاريخي گوناگون و نيز موضوعات مختلف جامعه‌شناختي را موضوع بررسي قرار داده‌اند. نكته جالب اين كه در اين اثر، خليج فارس به صورت يك كل و نه صرفاً ضميمه تمدن‌هاي فلات ايران يا شبه جزيره عربستان بررسي شده است. ديدگاهي نو كه دستاوردهايي تازه و بس ارزنده به ارمغان آورده است، گرچه گاه در مستقل شمردن اين پهنة آبي و كرانه‌هاي آن از ايران شايد غلو شده باشد. همساني‌هايي كه از آنها ياد شده است تنها جنبه‌هاي ظاهري زيست و فرهنگ مردمان و اقوام را شامل مي‌شود، حال آن‌كه انسان هويتي مستقل دارد از آنچه ظاهر وي مي‌نمايد. هويتي برخاسته از باورها و ارزش‌هاي او كه اگر از اين جنبه داوري مي‌كنيم، ساكنان خليج فارس با مردمان سواحل هند يا كرانه‌هاي «مالابار» تفاوت‌هاي بسياري دارند.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 02166453744 -

09129452845

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

Top