فروش ویژه زمستانه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

تهران روزگاران قدیم

360000 ریال
موجودی
نویسنده: فرشاد ابریشمی
ناشر: ابریشمی
موضوع: تاریخ ایران
قطع: رحلی
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1390
نوبت چاپ: 2
تعداد صفحات: 357
شابک: 9786005696028

...در كتاب «تهران روزگاران قديم» به سر در الماسيه، توپخانه، شمس‌العماره، دارالفنون، مجموعه تاريخي ارگ، كاخ گلستان سر در باغ ملي و... اشاره شده و تصاوير گذشته را با تصاوير كنوني شهر تهران مقايسه كرده است. ت
تصاوير اين كتاب با توضيحاتي همراه است و به تاريخ ساخت مجموعه‌ها و تغيير اسامي خيابان‌ها و ميادين براي اطلاع پژوهشگران اشاره مي‌كند.
«ايران قديم مهد تمدن جهان» عنوان كتابي پژوهشي و تصويري شامل عكس‌هاي ايران قديم از دوره قاجار است كه توسط عكاسان ايراني و خارجي تهيه شده است. تصاوير كتاب «ايران قديم مهد تمدن جهان» توسط محمدعلي جديدالاسلام و جمعي از آرشيو‌داران و مجموعه‌داران در اختيار انتشارات ابريشمي‌فر قرار گرفته است.
تصاوير اين كتاب شامل عكس‌هاي قديمي از آثار باستاني پارسه و پاسارگاد و هر سه بناي تاريخي آرامگاه فردوسي از دوره قاجار تا پهلوي دوم و همچنين بناي قديمي آرامگاه‌هاي حافظ و سعدي و كاخ‌هاي دوره ناصري در تهران قديم است كه امروزه بسياري از آن تخريب شده اند. بيش از نيمي از تصاوير تا به حال در كتابي ديگر منتشر نشده اند...
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه زمستانه

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top