فروش ویژه پاییزه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

روزهایی از زندگی طوفانی من،دو جلدی

960000 ریال
موجودی
نویسنده: لئون آهارونیان
ناشر: ثالث
موضوع: تاریخ ایران
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1387
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 1530

کمیاب - کیفیت کتاب : عالی
مقدار:

لئون آهارونیان در اتو بیوگرافی اش شرح کامل و مفصلی از فراز و فرود بسیاری از زندگی اش ارائه داده است که در برخی موارد نمودی از تحولات تاریخی، سیاسی و اجتماعی جامعه خود را آشکار کرده است که یقینا تامل و اندیشیدن در هر یک از این موارد و تحلیل آن ها ها بدرستی سند زنده ای از سرگذشت و فرجام نسلی از افراد جامعه است او در این باره می گوید: در نوشته هایم سعی کرده ام موازی با خاطراتم رویدادهای تاریخ معاصر ایران را نیز مرور نمایم ، لازم به ذکر میدانم در تمامی مصائبی که ملت شریف ایران در سال های اخیر متحمل شده اند ، اقلیت دینی ارامنه نیز همگام و شریک بوده اند. تلاش خانواده های اقلیت دینی همیشه این بوده است که فرزندانی خوب و وارسته و مفید برای کشور و جامعه ایرانی تربیت نمایند . در این کتاب از جنگ جهانی دوم و صدمات و امراض و ناراحتی هایی که برای کشورمان وارد آمد نیز به عنوان کسی که در آن شرایط زیسته یاد کرده ام .

درمسایل کاری و فعالیت های اجتماعی نیز آنچه اتفاق افتاده است با صراحت تمام و بدون کوچکترین تحریف، بی اعتنا به سود و زیان شخصی یا گروهی به رشته تحریر درآوردم و از کارهایم و موفقیت های کاری که بر اثر فعالیت های شخصی بوده یادی کرده ام تا برای خوانندگان نسل جوان الگویی باشد که چطور با کار و تلاش مجدانه و درستی و راستی به عنوان مردی موفق در جامعه بزرگ ایران شناخته شده ام و بدون اغراق و خودستانی خود را فردی خود ساخته و موفق اعلام می کنم و بازگویی تجربیات ام در این کتاب می تواند راهنمای نسل جوان قرار بگیرد .

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه پاییزه 

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top