کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

روزهایی از زندگی طوفانی من،دو جلدی

960000 ریال
موجودی
نویسنده: لئون آهارونیان
ناشر: ثالث
موضوع: تاریخ ایران
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1387
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 1530

کمیاب - کیفیت کتاب : عالی
مقدار:

لئون آهارونیان در اتو بیوگرافی اش شرح کامل و مفصلی از فراز و فرود بسیاری از زندگی اش ارائه داده است که در برخی موارد نمودی از تحولات تاریخی، سیاسی و اجتماعی جامعه خود را آشکار کرده است که یقینا تامل و اندیشیدن در هر یک از این موارد و تحلیل آن ها ها بدرستی سند زنده ای از سرگذشت و فرجام نسلی از افراد جامعه است او در این باره می گوید: در نوشته هایم سعی کرده ام موازی با خاطراتم رویدادهای تاریخ معاصر ایران را نیز مرور نمایم ، لازم به ذکر میدانم در تمامی مصائبی که ملت شریف ایران در سال های اخیر متحمل شده اند ، اقلیت دینی ارامنه نیز همگام و شریک بوده اند. تلاش خانواده های اقلیت دینی همیشه این بوده است که فرزندانی خوب و وارسته و مفید برای کشور و جامعه ایرانی تربیت نمایند . در این کتاب از جنگ جهانی دوم و صدمات و امراض و ناراحتی هایی که برای کشورمان وارد آمد نیز به عنوان کسی که در آن شرایط زیسته یاد کرده ام .

درمسایل کاری و فعالیت های اجتماعی نیز آنچه اتفاق افتاده است با صراحت تمام و بدون کوچکترین تحریف، بی اعتنا به سود و زیان شخصی یا گروهی به رشته تحریر درآوردم و از کارهایم و موفقیت های کاری که بر اثر فعالیت های شخصی بوده یادی کرده ام تا برای خوانندگان نسل جوان الگویی باشد که چطور با کار و تلاش مجدانه و درستی و راستی به عنوان مردی موفق در جامعه بزرگ ایران شناخته شده ام و بدون اغراق و خودستانی خود را فردی خود ساخته و موفق اعلام می کنم و بازگویی تجربیات ام در این کتاب می تواند راهنمای نسل جوان قرار بگیرد .

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top