فروش ویژه پاییزه

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است.

تلفن 02166456295

زندگی سیاسی اردشیر جی ریپورتر

120000 ریال
موجودی
نويسنده : دكتر حسين خزائي
نوبت چاپ : 1
ناشر : انتشارات اميركبير
جلد : شوميز
قطع : رقعي
تعداد صفحه : 199
سال انتشار : 1390

مقدار:

زندگي سياسي اردشير جي (ريپورتر) اردشير جي يكي از جاسوسان و مهره‌هاي بانفوذ و كهنه‌كار انگلستان در دورة ناصري است كه با هدف سوق دادن ايران در جهت اهداف و مطامع بريتانيا از انگلستان به ايران آمد. از جمله اقدامات شاخص وي شركت در تأسيس لژ فراماسونري بيداري ايران، حضور در جلسات انجمن‌هاي مخفي عصر مشروطه، ترويج گرايش به بهائيت در بين زرتشتيان و كمك به رضاخان ميرپنج براي انجام كودتا و صعود به سلطنت بود. كتاب حاضر نگاهي ريزبينانه و تحليلي به زندگي اين مهرة انگلستان، چه در سال‌هاي اقامت در بريتانيا و چه اقامت در ايران دارد و در اين ضمن بسياري از شگردها و علمكردهاي دستگاه‌هاي اطلاعاتي و امنيتي انگلستان را برملا مي‌سازد. حسين خزائي، متولد 1343، عضو هيئت علمي پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي و دانشجوي دكتري رشته آينده‌پژوهي مي‌باشد. او تاكنون موفق به كسب رتبة اول جشنواره بين‌المللي مطبوعات در سال 1389 و نيز كسب رتبه دوم جشنواره بين‌المللي مطبوعات در سال 1388 گرديده است. وي داراي تأليفات، مقالات و پژوهش‌هاي متعدد در رشته‌هاي معارف اسلامي، پزشكي و آينده‌پژوهي مي‌باشد.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

فروش ویژه پاییزه 

 

تخفیف 20 درصدی در فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top