کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

 

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات  02166456295

 

با تبریک فرارسیدن سال نو به اطلاع می رساند کتابهای درخواستی شما کاربران عزیز از پانزدهم فرورین ماه ارسال خواهد .

غزالی و اسماعیلیان

94800 ریال
موجودی
نويسنده: فاروق متها
مترجم: فريدون بدره‌اي
موضوع: دين
ناشر: فرزان‌روز
قطع: وزيري
سال چاپ: 1392
نوبت چاپ: 2
تعداد كل صفحات : 164
نوع جلد: سلفون
وزن (به گرم): 416
شابك: 9789643213404

مشاجره بر سر عقل و مرجعیت در اسلام سده های میانه
نویسنده در این کتاب اندیشه ها و استدلالهای کتاب المستظهری اثر محمد ابو حامد غزالی را بررسی کرده است. گفتنی است این کتاب به دستور مستظهر بالله ـ خلیفه وقت ـ و در رد عقاید باطنیه نگاشته شده است. دینداری، وفاداری و جدلی سه لحن متفاوتی است که شاکله اصلی کتاب را تشکیل میدهد. در بخشی از کتاب آمده است: کتاب المستظهری درباره مسائل و مشکلات مربوط به مرجعیت است. در حقیقت، این مسائل در سراسر متن موج میزند... کتاب المستظهری نمونه ای است از این که غزالی چگونه خود را در نقش مفسر و حافظ شرع معرفی میکند... دامنه شگفتانگیز رهیافتها و سبکهایی که در کتاب المستظهری به کار رفته است شاهد صادقی است بر تبحر و استادی غزالی در احاطه بر اقسام علوم که تنها محدود به علوم شرعی نمیشود... در کتاب المستظهری ضرورت جامعه به صورت تاکید مکرر غزالی بر محوریت شرع به عنوان علت وجودی جامعه اسلامی اظهار میشود، به همین دلیل پیامبر نسبت به آن صاحب شرع خوانده میشود....
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 09129452845

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top