کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

 

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات  02166456295

 

با تبریک فرارسیدن سال نو به اطلاع می رساند کتابهای درخواستی شما کاربران عزیز از پانزدهم فرورین ماه ارسال خواهد .

گسترش یک آیین ایرانی در اروپا

79000 ریال
موجودی
نویسنده: المار شورتهایم
مترجم: نادرقلی درخشانی
ناشر: ثالث
موضوع: تاریخ ایران
قطع: وزیری
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1387
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 120
وزن: 549گرم
شابک: 9789643801816

مقدار:
" گسترش یک آیین ایرانی در اروپا " پژوهشی است از پروفسور المار شورتهایم محقق آلمانی که نخستین بار سال ۱۹۷۹ در نشریه جهان کهن (چاپ سوئیس) منتشر شد. او در این اثر چگونگی نفوذ آیین مهر از ایران باستان به اروپا و خاصه سرزمین روم را شرح داده است.
 
درخشانی در مقدمه خود بر این کتاب نوشته است:
در گوشه ای از موزه ایالتی شهر بن، پایتخت آلمان غربی، یک محراب و دو پیکره سنگی نهاده شده است. این هر سه آثاری از “ آیین مهر” را نشان میدهند که در سده های پیش و پس از مسیح در این دیار گسترده بوده است. لیکن بنتنها شهر اروپایی نیست که شهروندانش به آنان که کسوت <پارسی> داشتند، مهر و ارادت میورزیدند. فرهیختگان اروپا در بسیاری از سرزمینهای خود محرابه های بیشمار یافته اند و از چندی پیش جنب و جوش در پژوهش این آیین بالا گرفت و بخشی از تلاش آنان به زبان پارسی درآمد […] دیگر آنکه مهرپرستی تنها پدیده ایرانی است که بر سراسر جهان آن روزگار از آسیای کوچک و یونان گرفته تا قلب اروپا و مرزهای اسکاتلند و سر تا سر نوار شمالی آفریقا چیره شده و به ویژه در دره های پیرامون راین و دانوب به اوج شکوفایی خود رسیده است. اینچنین گسترشی از آیین زرتشت با همه بالندگی اش سر نزده است.

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 09129452845

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top