کتاب شرق

کتاب شرق

فروش ویژه بهاره 

 

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

تلفن سفارشات  02166456295

 

با تبریک فرارسیدن سال نو به اطلاع می رساند کتابهای درخواستی شما کاربران عزیز از پانزدهم فرورین ماه ارسال خواهد .

گفتگوهای من با شاه،دوجلدی

592500 ریال
موجودی
نويسنده: اسدالله علم
ناشر: طرح نو
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 962
اندازه كتاب: رقعی جلد سخت
سال انتشار: 1373
دوره چاپ: 6

کمیاب - کیفیت کتاب : عالی

زیر نظر هوشنگ مهدوی
مقدار:
خاطرات محرمانه اسدالله علم
...شام در كاخ ملكه ي مادر . شاه بسيار سرحال و شنگول بود . در ميان ميهمانان ، سپهبد يزدان پناه هم حضور داشت كه رئيس بازرسي شاهنشاهي است ، و اشاره كرد كه اخيرا شكايت ها كمتر شده ، كه حاكي از رضايت مردم از دولت است . من گفتم : شايد هم به سادگي به اين نتيجه رسيده اند كه چون شكايت هايشان به جايي نمي رسد ، دست از شكايت برداشته اند .
نه شاه و نه يزدان پناه هيچ كدام شوخي را نگرفتند ، ولي من خوشحالم كه حرف دلم را زدم ، اقلا چشم و گوش شاه را باز مي كند .
به شاه گفتم با وجود اين كه موقعيت مناسب حرف هاي خنده دار نيست ولي ناچارم واقعه ي مضحكي را كه ديشب در دفتر نمايندگي اسرائيل رخ داده گزارش كنم. و آن عبارت از اين بود كه من مشغول گفتگو با رئيس ستاد ارتش اسرائيل بودم و درباره ي پيشرفت هاي ايران حرف مي زديم كه ناگهان ارتشبد ازهاري مثل خروس بي محل پريد ميان حرف ما وگفت در اين جا هر پيشرفتي كه انجام گرفته يك علت داشته و آن هم اين كه همه مثل سگ از شاه مي ترسند . اگر كسي دستوري را كه او داده انجام ندهد حسابش با كرام الكاتبين است .
شاه گفت : خوب اشكال اين حرف چيست ؟ ناچار شدم بگويم ترس و وحشت جانشين درستي براي ميهن پرستي و انجام وظيفه نيست . شاه گفت : باز هم نمي دانم كجاي حرف او اشكال داشته ، كه به روشني منظورش اين بود در آينده بهتر است نظرياتم را براي خودم نگاه دارم ...

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166456295 - 09129452845

همه کتابهای سایت با 21 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

 

درباره ما :

با توجه به گسترش روزافزون ارتباطات سایت کتاب شرق در سال 1394 ایجاد گردید تا نقشی در اطلاع رسانی در زمینه تازه های نشر کتاب و هم چنین فروش آن داشته باشد به همین منظور هر روز در بخش تازه های سایت کتابهایی که از طرف ناشران چاپ شده با مشخصات کامل از قبیل نام نشر ، نویسنده،مترجم ، نوبت چاپ ،تعداد صفحات ، عکس کتاب و در بعضی مواقع توضیحات مختصری در مورد کتاب در اختیار کاربران قرار می گیرد و در صورت در خواست کاربر با قیمتی که در پشت جلد کتاب درج شده و البته با تخفیف برای کابران ارسال می گردد و این امر از طریق پست برای شهرستانها و پیک موتوری در تهران صورت می گیرد .

 

تماس با ما :

02166456295 

 

 

آدرس : تهران - خیابان اردیبهشت بالاتر از آذربایجان پ 39 زنگ اول سمت چپ

info@ketabeshargh.com

 

مدیر مسئول : قاسم ملکی زاده

Top