کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

امپراتوریهای بزرگ تاریخ

280000 ریال
موجودی
نویسنده: انجمن جغرافیای ملی (نشنال جئوگرافی)
مترجم: فهیمه حصارکی
ناشر: جویا
موضوع: تاریخ جهان
قطع: رحلی
نوع جلد: زرکوب
سال چاپ: 1394
نوبت چاپ: 1
تعداد صفحات: 412
شابک: 9789642895885
تحت نظارت انجمن جغرافیای ملی ؛ نشنال جئوگرافی
در طول تاریخ مردان زیادی با علم و بینش نظامی خود به پیشرفت های قابل توجهی رسیده اند اما تنها برخی از آنها لایق صفت برترین فرماندهان نظامی هستند زیرا آنان کسانی هستند که بزرگترین امپراتوری های تاریخ را تاسیس نمودند.
امپراتوری‌ها همواره نقش زیادی در حوادث و رخ‌دادهای تاریخی داشته اند و به سه دسته تقسیم می شوند:

امپراتوری‌های باستانی
امپراتوری‌های سده‌های میانه
امپراتوری‌های مدرن یا معاصر

بزرگترین امپراتوری باستان امپراتوری هخامنشی در قرن پنجم پیش از میلاد بود اما بیشترین امپراتوری‌های دوران باستان در چین باستان حضور داشته‌اند که هر کدام به دلایلی پس از مدتی نابود شده اند در سده‌های میانه امپراتوری مغولی که به دست چنگیز تاسیس شد بیشترین قلمرو را تا زمان خود داشت (حدوداً ۳۳ میلیون کیلومتر مربع) حدوداً ۶ قرن دیگر کسی نتوانست امپراتوری به بزرگی چنگیز بسازد تا زمان امپراتوری بریتانیا در دوره حکومت ملکه ویکتوریا که وسعت امپراتوری‌اش به حدوداً ۳۳٬۷ میلیون کیلومتر مربع می‌رسید که در تاریخ کم‌نظیر بوده است....

در این کتاب از امپراطوریهای یونان و روم در اروپا تا هخامنشیان در ایران و امپراطوریهای چین و مغول در شرق به تفصیل سخن رفته است. شرح پیدایش این امپراطوریها به همراه دلایل افول آنها با نقشه‌های کامل و تصاویر گویا بیان شده است.

...انجمن جغرافیای ملی یا The National Geographic Society ، نام سازمانی غیردولتی است که در سال ۱۸۸۸ میلادی در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. هم‌اکنون انجمن جغرافیای ملی از بزرگ‌ترین سازمان‌های غیردولتی مردم‌نهاد در جهان است که هدفش را بر معرفی و حفاظت از آثار طبیعی، باستان‌شناسی، زیست‌شناسی و علوم جغرافیایی بنا کرده است....
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top