.

 فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

فروش ویژه پاییزه

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است

سفارش تلفنی کتاب : 02166456295

تاریخ ترک های باستان

256000 ریال
موجودی
نويسنده : ال . ان . قوميليو
مترجم : بيوك سلطاني
ناشر : امیرکبیر
جلد : شوميز
قطع : وزيري
نوبت چاپ : 1
سال انتشار : 1395

در اين کتاب قانونمندي ظهور، گسترش و نابودي حکومت خاقاني ترک­هاي باستاني مورد تحقيق قرار گرفته است. مؤلف توجه زيادي به مسائل تاريخي (زندگي سياسي، طرز معيشت، مذهب و فرهنگ) و محل جغرافيايي کوچ­روهاي آسياي ميانه در مرزهاي دو دوره ـ دوره باستان و قرون وسطي ـ معطوف نموده است. قسمت اول کتاب در مورد ترک­هاي باستان، از زمان پيدايش و شکل­گيري حکومت خاقاني و نابودي آن مي­باشد. ترک­هاي باستان، حكومت خاقاني خود را در سرزمين­هاي وسيعي از درياي زرد تا تقريباً درياي سياه تشکيل داده بودند. قسمت دوم مربوط به ترک­هاي آبي است که بيشتر آثار باقي‌مانده از ترک­هاي باستان در ناحيه آرخان مربوط به آن‌هاست. در اين کتاب، نه تنها چگونگي شکل­گيري حکومت خاقاني، آداب‌ورسوم و آيين مورد بحث قرار گرفته است، بلکه از مطالب بسيار باارزشي در زمينه روابط داخلي خود آن‌ها نيز به تفصيل سخن رفته است. در اين کتاب، جنگ­ها و روابط با همسايگان (چين، ايران، بيزانس و ...) نيز با موشکافي مورد بررسي قرار گرفته است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

  کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top