کتاب شرق

کتاب شرق

 

فروشگاهی با تخفیف در چهار فصل سال

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شدهاست.

 

تلفن سفارشات  02166456295

تاریخ جهان

800000 ریال
موجودی
نويسنده: فيليپه فرناندس آرمستو
مترجم: شهربانو صارمي
موضوع: تاريخ جهان
ناشر: ققنوس
قطع: وزيري
سال چاپ: 1393
نوبت چاپ: 1
تعداد كل صفحات : 1000
نوع جلد: سلفون
وزن (به گرم): 1438
شابك: 9786002780621

تاريخ يك نوع روايت است. كتاب پيش رو در خود صدها داستان درباره مردمي واقعي دارد. تاريخ جهان كتابي است كه داستان بشر را روايت مي‌كند. داستان تعامل انسان‌ها با طبيعت و همچنين داستان تعامل‌شان با يكديگر هر چند انتظار نمي‌رود تمام تاريخ دنيا در يك كتاب بگنجد اما تاروپود اين كتاب از تارهايي گزيده و گلچين شده بافته شده كه مخاطب را با داستان هر گوشه‌اي از اين جهان پهناور آشنا مي‌كند. تاريخ پس از يخبندان زمين تا خروج از گل و لاي و سپس بازسازي اين كرة خاكي و قديمي. خواننده علاقه‌مند به اين كتاب در هر دور شاهد تنيده شدن اين تارها خواهد بود كه در طول روايت اين داستان مهيج امتداد يافته است.
«فرناندس آرمستر» كرسي تاريخ ويليام پي. رينولدز دانشگاه نوتردام را در اختيار دارد. او داراي درجه كارشناسي ارشد و دكتري از دانشگاه آكسفورد است. «شهربانو صارمي» مترجم اين كتاب گرانقدر 1000صفحه‌اي پيش از اين كتابهايي در حوزه تاريخ از جمله «سايه‌هاي صحرا-ايران باستان در جنگ»، «ژوليوس سزار»، «رامسس دوم»، «آن گاه كه زرتشت سخن گفت»، «شاه عباس»، و... را ترجمه كرده است.
مقدار:

فروشگاه اینترنتی کتاب شرق

 شماره های تماس : 02166453744 - 02166456295

همه کتابهای سایت با 20 درصد تخفیف عرضه شده است .

 

 کاربران عزیز شما می توانید کتابهای موردنظر خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی خریداری نمایید .

   تمامی کالاها و خدمات فروشگاه حسب مورد دارای مجوزهای مربوطه بوده و همه فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

لازم به یادآوری است دامین  www.ketabeshahr.net  نیز وابسته به این مجموعه بوده وحکم واحد را دارد.

ناشران ، مولفان و مترجمانی که تمایل دارند کتابهایشان برای معرفی و فروش در سایت کتاب شرق قرار گیرد کافییست یک نسخه از کتابهای مورد نظر خود را به آدرس سایت ارسال نمایند .

آدرس : تهران خیابان اردیبهشت پایین تر از خیابان جمهوری پلاک 39 زنگ زیر همکف

ایمیل : info@ketabeshargh.com

Top